Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Humorosnak hiszem magam, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Humorosnak hiszem magam, de a barátnőm mindig szóváteszi hogy nem vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretek poénkodni de olyan stílusom van, hogy a barátnőm szerint nem vagyok vicces, illetve amit mondok az csak nekem vicces és másnak irritáló. A fókuszos műsorvezetőben, T. Tamásban ismertem magamra, amikor a páros műsorban voltak, hasonló vagyok én is. Csak engem barátnőm nem megvéd, hanem mások előtt beszól ha mondok valami szerintem vicceset, hogy “na jólvan fejezd be, ez csak neked vicces ám”. Ilyenkor tök leforráz. Szerintem igenis humoros vagyok, csak érteni kell az effajta vicceket, ilyen kicsit csipkelődős, irónikus stílus. Van akinek átjön azért de az én ismerőseim többségének nem.

Úgy érzem nagy bajok lesznek ebből, mert nem tisztel engem.


2019. jún. 8. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

" de az én ismerőseim többségének nem."


Ez alapvetően arra utal, hogy a hiba benned van..

2019. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Így van, mindenki hülye, csak te vagy a villamos.
2019. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

"Úgy érzem nagy bajok lesznek ebből, mert nem tisztel engem."


Ez most poén akart lenni?

Biztos az ismerőseid többsége téved.

2019. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal még nem is lenne baj, hogynem tartja viccesnek a humorod. De az nem jó, hogy mások előtt "elárul" azzal, hogy leéget. Egy kapcsolatban ki kellene egymásért állni, nem nyilvánosan beszólni a párunknak. Ez engem is zavarna. Szerintem beszélned kellene erről vele normálisan, nyugodt hangnemben, hogy téged bánt ez, hogy mások előtt nem áll melletted.
2019. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Nálam fordítva van 😏😅 nevet a hulye vicceimen habár sokan igaz kicsit hogy is mondjam csipkelodos Víceim vannak de azok jok mivel nevetnek rajta meg az is akinek mondom/csipkelödőm


De pl tapasztaltam ilyent unokatesom meg kicsi 10-12 kb azt sok olyan VICCET mond amin csak ő röhög 😅😂

2019. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát annak a pasinak szörnyű humora van szerintem, olyan nagyon kellemetlen és erőltetett. Ha te olyasmi vagy, akkor neked sem lehet jobb. Szóval valószínűleg nem, nem vagy humoros.


Viszont, nem szép dolog a barátnődtől, hogy társaságban leolt. Mellesleg fura, hogy így veled van, mármint én nem tudnék olyannal együtt lenni, akinek kín hallgatni a “poénjait”. Próbáltad már vele megbeszélni, hogy ez neked rosszul esik és megkérni, hogy ne tegyen megjegyzéseket?

2019. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
".... mert nem tisztel engem." Vagy a te stilusodban "viccel"? Amit persze, hogy nem tudsz elviselni te sem. Szerintem ha ott van a barátnöd vissza kellene fognod a viccelösödet. Akkor engedd el ha ö nincs ott! Tegyél meg ennyit a kapcsolatotokért!
2019. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Nos, nekem a férjem ilyen. Rettenet idegesítő.

A kapcsolatunk első 2 évében nem csinálta, utána itthon is elkezdte.

Egyébként a családja szerint is irritáló viccei vannak, szerinte pedig mi nem értjük a viccet. Volt néhány nagyobb veszekedésünk emiatt, azóta visszafogja magát.

Te is tekintettel lehetnél arra, hogy ez őt idegesíti. De láthatólag neked csak az a fontos, hogy vicceskedj :/

2019. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 érdeklődő63 ***** válasza:
8* te akkor kelet magyarországi vagy ugye?
2019. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!