Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "A szex a legfontosabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A szex a legfontosabb dolog egy kapcsolatban." Komolyan mondom, hogy ez engem lehangol. Miért ez a legfontosabb dolog egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval Én vagyok egyedül olyan, aki olyan kapcsolatra vágyik, hogy a szerelmet kapja és a szex csak második??? Már komolyan félek összejönni valakivel, mert ha nekem nincs kedvem a szexhez, akkor az van, h nem adok meg neki mindent. Úgy értem muszáj minden nap szexelni? Vagy minden találkozáskor? Nekem eddig 2komoly kapcsolatom volt és szinte mindketten nagyon szerették a szexet. Én is szeretem, nem arról van szó, élvezem is, de örülnék egy olyan estének is pl, hogy csak ölelgetjük egymást, filmezünk ( és nem megy át szexbe :P ) vagy csak beszélgetünk. De a legtöbb pasi a szexet sokkal jobban értékeli ezeknél. Miért???? :(
2008. nov. 12. 17:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyébként 18éves vagyok és lány.
2008. nov. 12. 17:16
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is igy gondolom, ahogy TE, kedves kérdező...a páromat néha bántja is a dolog...engem viszont az bánt hogy nem tudja ezt megérteni.

Mondjuk mostmár sokat változott:) többszőr is elmondtam neki, hogy nekem ez nem a legfontosabb, és úgy látom, ha nem is esik jól neki, de elfogadta...Igen fontos dolog a szex, de nem az első és legfontosabb. Az viszont igaz, hogy nem megfelelő szexuális élet mellett nincsen megdlelő párkapcsolat...üdv

2008. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: én is 18 és lány:)
2008. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

szia!én úgy gondolom hogy a kapcsolat elején kell ezt a témát megvitatni;de mivel én is srác vagyok nehéz!a férfiak agyában kódolva van a szex!!deés ezen van a hangsúly ha valaki szeret akkor elfogadja a döntésed és békén hagy az estére de mondom ha megismerkedsz valakivel ezt az elején mond meg neki hogy válalja e így mert később csak baj lehet!gondolhatja azt is hogy nem jol csinálja; megcsalod ;stb szal beszélni kell mindenröl!

remélem segítettem!és sok sikert az életben, remélem megtalálod a boldogságot!

2008. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszönöm! Figyelj.. utsó válaszoló! Az utolsó komoly kapcsolatomban, a kapcsolat elején megbeszéltem a volt barátommal, hogy nem szeretném ha hazudnánk egymásnak, mindent mondjunk el a másiknak, akármilyen dolog is az. ( Persze ami hozzánk kapcsolódik. ) 3 dologban hazudott nekem a kapcsolat folyamán, az utolsó nagyon betett. Volt értelme megbeszélni Vele? :( na mindegy... de persze pozitív hozzáállás megvan, és nem írom le az összes pasit szemétnek, meg hazugnak... :)
2008. nov. 12. 17:27
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell:) ne aggódj, lesz ennél jobb is...

Üdv az első válaszadó...



Ui: hogy negativ tapasztalatot mondjak én is, az "első barátom"-mal (idézőjelben, mert semmire nem tartom már) ugyanezeket lebeszéltem én is, végül szakitottam vele mert nem jöttünk ki jól. mint utólag kiderült azért rendezett szülinapi bulit, mert elmegyek majd és lefekszem ott vele (csak erről felejtett el szólni nekem is) meg utólag mocskolódott egy csomót...

a mostani barátomnak vizet se vihet...

Sok boldogságot Neked:)

2008. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Férfi létemre nekem is ugyanez a problémám. Pech, hogy soha nem találtam ilyen nőt, aki úgy gondolkodna, mint Te.. 20/f
2008. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hú, első válaszoló! Sajnálom, h ilyen szemét volt... :S

Köszi szépen! Neked is sok boldogságot!!! :)


Utolsó válaszoló! köszi, h írtál. Sajnos ez van... De biztos Te is meg fogod találni az Igazit! :) Minden jót!

2008. nov. 12. 17:42
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Más itt a gond. A mai világban elég nehéz ráérezni, meglátni, hogy mi is a szex és a szeretkezés pontosan. Mindenkinek szüksége van arra, hogy néha megőrüljön és szétszedjétek egymást de ezt nehéz lehet összehangolni. A lényegesebb és a "nehezebb" a szeretkezés amikor a bújás, törődés, odaadás szóval a szerelem egy új, magasabb szintre való emelése a lényeg, amikor annyira szeretitek egymást, hogy összeolvadtok testileg-lelkileg közben. Ezt a földöntúli élményt viszont tanulni kell, nem megy csak úgy. A korotok béli pasik ráadásul általában ezt nagyon nehezen értik meg. Rá kell őket vezetni, elmondani részletesen mire vágytok pontosan, mert azért ők is úgy vannak beállítva, hogy a nektek legjobbat nyújtsák csak még nem tudják mi az pontosan.

Sok sikert!

Cr3a

2008. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én semmire nem mondanám ki konkrétan, hogy nha "ez a legfontosabb a kapcsolatban". Szerintem egy jó kapcsolthoz több fontos tényező kell, amelyek egy szinten állnak, és ha az egyik nem működőképes, akkor az a kapcsolat valamiben hiányt szenved.

Amikor a párommal együtt vagyunk akkor mindektten igényeljük a szexet. Egy jót szeretkezünk, aztán DVD-zünk, összebújunk, beszélgetünk. Ezen tevékenységek még nem zárják ki a szexuális együttlétet. De egyszerűen mindkettőnknek nagyon fontos a szex. Ez általában akkor okoz problémát a párok között, ha nincsenek azonos hullámhosszon szexuális téren.

Petranova

2008. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!