Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy uj "haverom", akinek par napja baratnoje van. Mondjam el amit iranta erzek?

Figyelt kérdés

Ma taliztam egy sraccal akivel par hete beszelgetek... foleg h elhunyt az edesanyja,s utana nagy tamasz voltam neki.Bar sok baratja van, kimutatta h szamitok neki. Viszont par napja lett egy baratnoje akivel mar regota beszel, s ahogy visszahallottam, ramenos a csaj,s akkor belement.

De ma talakoztunk,s ahogy nezett, s minden...na meg nekem is megtetszett.

Rajzoltam neki vmit, o irt cserebe egy gyonyoru verset nekem, ezert taliztunk.Nem tudom mit tehetek..Maradjak neki mint jo barat, vagy mondjam el amit erzek, bar lehet akkor eltavolodik tolem..nem tudom mi jo ilyenkor.


2008. nov. 12. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
várd ki még szakítanak...
2008. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valahogy tereld a beszélgetést a csaj felé, puhatold ki, hogy milyen szintű a kapcsolatuk, komoly e, vagy csak kényelemből stb van vele. Utána ennek megfelelően cselekedj.
2008. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szia !én olyan helyzetben vagyok hogy 3 éve van egy nagyon jó barátom és hát ondhatom hogy két éve nagyon vonzódom hozzá egyesek szerint szerelmes vagyok belé egyik nap elhivott hogy találkozzunk és bezélgettünk meg minden azt hittem sinen vagyok mert láttam h jól érezte magát velem és reménykedtem hogy két év nem feleslegesen ment el mindenkiben őt kerestem na és találkoztunk és egy suliba járunk...minden csajáról beszámolt nekem minden afférjáról minden élményéről és közben szenvedtem és vágtam a jó pofit ahhoz hogy persze gyere össze vele meg minden csak h boldog legyen

szval a srác másnap ugyanugy puszilgatott megminden de utána meg hirtelen aznap elkezdett megint egy csajról beszélgetni azt hittem h egy világ omlik bennem össze de erőt vettem magamon és megkérdeztem hogy mit szólna hozzá ha mi egy pár lennéknk erre ő az mondta hogy túlságosan is szeret ahhoz hogy ha tegyük fel most járunk mndjuk pár hónapig szakitsunk sose lesz olyan mint régen ...it jöttem rá hogy 3 évet elvesztetem szval de arra is hogy talán képes vagyok hogy lezárjam a dolgot!szval azt ajánlom neked is hogy kérdezz rá mert nem hinném h úgy akarsz járni mint én hogy 2 -3 évig tűrd a csajait szval mond neki hogy nagyon jól érzed magad vele és mond el mit érzel legyél bátor kérlek tanulj az én hibámból!és ha nemet mond lépj tovább nem érdemel meg mert elutasitotta a biztos boldogságot!sok sikert puszi

2008. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2008. nov. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!