Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elítélendő vagy sem 'csapdát' állítottam a barátomnak. Mivel régóta sejtettem hogy nőkkel ismerkedik neten de soha nem tudtam lebuktatni mert mindig kimagyarázta magát és még én jöttem ki hülyén a történetből. Most azt csináltam hogy kamu reggel bejelöltem facen elég gagyi dumával hogy valahonnan ismerős nekem. Bevette rögtön elkezdte az ismerkedős dumát. Most ott tart hogy randira hív... Letagadja a kapcsolatát... Hányok tőle. Nem szeretném felfedni hogy csináltam egy kamu reget hogy lebuktassam de valahogy a tudtára akarom hozni hogy egy gerinctelen patkány és vége mindennek közöttünk.
2019. jún. 12. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el a randira. Aztán mondd meg neki, hogy most már nyugodtan ismerkedhet.
2019. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Eddig amikor lebukott mindig azt mondta senkivel nem találkozott csak ego növelés. Csak írogat de nem komoly. Nem csalt meg. Mindig ezt mondta. Csak az a baj hogy telefonon akar beszélni előtte mielőtt találkozik...
2019. jún. 12. 20:18
 13/17 A kérdező kommentje:
Komolyan kiváncsi vagyok hogy eljut-e találkozóig. De előtte telefonon akar beszélni.
2019. jún. 12. 20:19
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmi probléma kérdező. Próbálj szerezni másik számot, papírzsebkendő a mikrofonra, enyhén torzítsd a hangodat el, és rövid egyeztetés vele a randi helyszínéről, időpontjáról.
2019. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Menj el a randira és szembesítsd! Aztán dobd ki.
2019. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van biztos egy barátnőd, avasd be, beszéljen ő vele telefonon.
2019. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Közös baráti körünk van az a gond nem tudok senkit megkérni. Igazából gyanít valamit mert nagyon erőlteti a telefon beszélgetést.
2019. jún. 13. 16:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!