Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szexuálisan nem passzoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexuálisan nem passzoltok, mert te sosem tudsz elmenni a párod segítségével, akkor szakítanátok? Vagy abbahagynátok a vele történő ismerkedést, ha még csak abban a fázisban vagytok? Hány alkalomig adnátok esélyt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

A jó szex kommunikáció kérdése. Hogyha nem jó neked akkor irányítsd a párodat, beszéljetek a szexről sokat, mutassatok utat a másiknak, próbáljatok ki új dolgokat. Mi nők szerencsés helyzetben vagyunk mert nem csak behatolástól lehet orgazmusunk.

De a jó szex kulcsa a kommunikáció. Ha nem mondod a párodnak, hogy neked hogy a jó akkor nem fogja tudni.

2019. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem hagynám el ezért. Nem csak a szex miatt a párom. Ha nem jó akkor meg kell beszélni hogyan legyen jó, ennyi.
2019. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Na ja hát ez nekem nem jött be. Az elején nem jól ment, próbáltam "tanítani", olyan szabályszerűen úgy csinál azóta mindent ahogy mondtam. Ha csak apróságokról van szó pl nem jó helyen próbálkozik semmi gond, lehet róla beszélni de ha valakiből pl a szenvedély, a tűz hiányzik akkor ciki van. Akarva akaratlanul megundorodik az ember a rossz szextől idővel és hiba a lenne idilli minden más, ha ez nem megy sajnos feszkó van és borul minden
2019. jún. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*hiába
2019. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

"De a jó szex kulcsa a kommunikáció"


Ez jól hangzik, csak éppen nem igaz. Max. a rettentő xarból kevésbbé xar lesz. Ha valakivel megvan a kémia, összhang, az teljesen mas, összehasonlíthatatlan azzal, mint amikor meg kell beszélni, mert annyira nem jó.

2019. jún. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem adnék esélyt. Soha nem lesz abból már igazán jó szex, max. nyögvenyelős.
2019. jún. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

"Mi nők szerencsés helyzetben vagyunk mert nem csak behatolástól lehet orgazmusunk."

Ez pont hogy hatrany abbol a szempontbol, hogy a pasik 70%-a azt hiszi, hogy ha fel oraig reszel, akkor en majd sikitos orgazmust fogok neki produkalni. A nok nagy resze viszont a csiklo izgatasa nelkul nem tud elmenni, ehhez viszont tudni kene jol nyalni es ujjazni...

2019. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
En ugyan ebben a helyzetbe vagyok. Varok majd fog jonni. Mert a szex jo vele nagyon viszont lehet nem tudom meg annyira elengedni magam azert a noknek nehezebb elelvezni de ha nyiltan elmondod es ugy csinalja ahogy neked a legjobb akkor megvan ra az esely de ne gorcsoljetek ra majd jon. En is igy allok most hozza ha latom rajta hogy akarja szeretne megismerni a testem es mindent megtesz akkor majd fog az jonni az orgazmus addig meg elvezem a szexet vele hiszen nem csak az orgazmusbol all a szex. Sok sikert! 😉
2019. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Aki béna, és több száz próbálkozás után is ugyan azt a formáját hozza, az nem fog tudni megváltozni. Sőt nem is biztos, hogy bénaságról van szó, lehet hüvelyi orgazmust szeretnél de kicsi ahhoz a párod kukaca.
2019. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

De mi az, ami miatt nem megy és miótavagyunk eyütt? Mert ezer oka lehet. Neki mondtad? Ha igen, próbálkozott tenni érte, vagy hidegen hagyta?

Ezektől is függ a döntésem.

2019. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!