Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szakítanátok a barátnőtökkel, ha ő minden nap belenézne a telefonotokba amikor pl fürdötök vagy wc-re mentek?

Kort is írjatok légyszi.

máj. 30. 15:32  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Egy normális kapcsolatban bizalom van, ha nézi akkor valami oka van annak.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont máj. 30. 15:33 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Szakítanék, mert nem bízik bennem, örökké féltékeny lenne, még ok nélkül is.

F/77.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/17Időpont máj. 30. 15:34 Privát üzenet
1.: Amiről persze a fiú tehet, ugye?

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/17Időpont máj. 30. 15:35 Privát üzenet
Igen. Bár én eleve együtt se lennék egy ilyen emberrel. Miért nem bízik bennem? Nálam a bizalom alap. Meg minden kapcsolatban. A telefon meg afféle privát dolog. Nem azért mert bármi titkolni való van rajta egyszerűen csak kell némi privát tér az embernek.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont máj. 30. 15:36 Privát üzenet
Én ugyan nő vagyok, de a második ilyen eset után szakítanék. Az elsőnél még nem, ott csak komolyan leülnék megbeszélni a bizalmatlanság forrását, de a másodiknál vége. Semmilyen szinten nem vagyok hajlandó tolerálni a féltékenységet és a bizalmatlanságot, az egyik legundorítóbb és legmérgezőbb dolognak tartom egy kapcsolatban. 32 éves vagyok, de már 10 éve is ezen az állásponton voltam.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont máj. 30. 15:37 Privát üzenet
Én szakítottam már emiatt és a jövőben is szakítanék ha előfordulna.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/17Időpont máj. 30. 15:53 Privát üzenet
Én oda is adom neki a mobilomat nyugodtan azt nézhet meg benne amit csak akar előtte nincs titkolni valóm 😅😂 ő is oda adja barmikor

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/17Időpont máj. 30. 15:53 Privát üzenet
Persze nálunk komoly a dolog nem pedig ilyen par hónapos vagy 2-3 eves kapcsolatról van szó...

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont máj. 30. 15:55 Privát üzenet
Kérdés, hogy adtál-e okot rá, hogy ne bízzon? Ha nem, akkor szakítóok lenne, igen. 30n

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/17Időpont máj. 30. 15:56 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

"Én oda is adom neki a mobilomat nyugodtan azt nézhet meg benne amit csak akar előtte nincs titkolni valóm 😅😂 ő is oda adja barmikor".

Nem ez volt a kérdés. A kérdés arról szólt, hogy titokban kutakodik utána a lány, mert még felvállalni se képes a féltékenységet, inkább titokban sunyul a párja háta mögött. Nem érzed a különbséget? Szerintem teljesen más kérdés, ha a másik megkér, hogy mutassak meg valamit vagy ha akkor kutat benne, amikor nem vagy a szobában.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont máj. 30. 16:02 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk! Mi kéne nektek ahhoz, hogy a barátnőtökkel menjetek külföldre, ha ott kapna egy nagyon jó állást?
Ti mit szoktatok csinálni a barátnőtökkel, ha görcsöl a hasa?
Férfiak! Azokon a napokon, amikor nem találkoztok a barátnőtökkel, fel szoktátok őt hívni?
Férfiak! Ha erősen gondolkoztok azon, hogy szakítotok a barátnőtökkel, akkor még meg tud győzni az ellenkezőjéről, vagy ettől túl rámenős lesz a szemetekben és csakazértis szakítotok?
Hölgyek! Helyes ezt is megbeszélni a barátnőtökkel?
Fiúk, ti mit csináltok a barátnőtökkel, mikor hisztizik?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!