Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátnőtökkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátnőtökkel, ha ő minden nap belenézne a telefonotokba amikor pl fürdötök vagy wc-re mentek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi.
2019. máj. 30. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Egy normális kapcsolatban bizalom van, ha nézi akkor valami oka van annak.
2019. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Szakítanék, mert nem bízik bennem, örökké féltékeny lenne, még ok nélkül is.

F/77.

2019. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
1.: Amiről persze a fiú tehet, ugye?
2019. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Bár én eleve együtt se lennék egy ilyen emberrel. Miért nem bízik bennem? Nálam a bizalom alap. Meg minden kapcsolatban. A telefon meg afféle privát dolog. Nem azért mert bármi titkolni való van rajta egyszerűen csak kell némi privát tér az embernek.
2019. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan nő vagyok, de a második ilyen eset után szakítanék. Az elsőnél még nem, ott csak komolyan leülnék megbeszélni a bizalmatlanság forrását, de a másodiknál vége. Semmilyen szinten nem vagyok hajlandó tolerálni a féltékenységet és a bizalmatlanságot, az egyik legundorítóbb és legmérgezőbb dolognak tartom egy kapcsolatban. 32 éves vagyok, de már 10 éve is ezen az állásponton voltam.
2019. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Én szakítottam már emiatt és a jövőben is szakítanék ha előfordulna.
2019. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én oda is adom neki a mobilomat nyugodtan azt nézhet meg benne amit csak akar előtte nincs titkolni valóm 😅😂 ő is oda adja barmikor
2019. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Persze nálunk komoly a dolog nem pedig ilyen par hónapos vagy 2-3 eves kapcsolatról van szó...
2019. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Kérdés, hogy adtál-e okot rá, hogy ne bízzon? Ha nem, akkor szakítóok lenne, igen. 30n
2019. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

"Én oda is adom neki a mobilomat nyugodtan azt nézhet meg benne amit csak akar előtte nincs titkolni valóm 😅😂 ő is oda adja barmikor".

Nem ez volt a kérdés. A kérdés arról szólt, hogy titokban kutakodik utána a lány, mert még felvállalni se képes a féltékenységet, inkább titokban sunyul a párja háta mögött. Nem érzed a különbséget? Szerintem teljesen más kérdés, ha a másik megkér, hogy mutassak meg valamit vagy ha akkor kutat benne, amikor nem vagy a szobában.

2019. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!