Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar itt aludni ha "szakított "?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt azt mondta hagyjuk békén egymást szeret de elhidegült tőlem, én hagytam is őt, tegnap este felhívott mondta hogy meglepődött hogy felvettem, mondtam én nem haragszom rá.

Ma szabadnapos hívott délben, majd most írt egy üzenetet hogy együtt alszunk ma??

Hozzáteszem mikor beszéltünk mondtam neki hogy fáj a hasam mert megjött. Ergo tudja hogy nem lesz szex......de akkor mégis miért akar itt aludni?


2019. jún. 13. 15:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
1 hónapot voltunk együtt körülbelül, 2 szer feküdtünk le
2019. jún. 13. 15:23
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Én leülnék vele beszélgetni - nem nálad, hanem egy nyilvános helyen, pl. kávézóban, cukrászdában.


Döntsétek el közösen, hogy mi lesz a következő lépés: feltárni az elhidegülés okát, és közösen dolgozni a megoldáson, újra összemelegedni?


Vagy végleg lezárni az egész kapcsolatot, és mindenki megy a maga dolgára?


Nem jó ez a köztes állapot, egyikőtöknek sem. Tennetek kell valamit.

2019. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Dugna...gondolom az ínyed nem vérzik?
2019. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Azt elmagyarázhatná nekem valaki, hogy lehet 1hónap/2dugás alatt elhidegülni.


Azt jelenti, h döntésképtelen.

2019. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Istenem, hány évesek vagytok?! Szerinted mit akar? 1 hónap, nagy kapcsolat. Attól még dugni akarhat, hogy az nem ment. Meg nem is csak egy helyre dughatja...
2019. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Attól ő még megpróbálhat rábeszélni.
2019. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert őt is dobta az új punci, hozzád meg már van bejárása. És de, ha nálad alszik, lesz szex, nyugodj meg.
2019. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy hónap alatt nem hidegülhet el, mert még arra se volt időtök, hogy összemelegedjetek. Nem egy 20 éves házasságról beszélünk, hogy ilyen szavakkal dobálozzunk, gyerekek. Egyébként csak dugni akar, nézz szembe a valósággal.
2019. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azóta már írt hogy inkább mégsem jön
2019. jún. 13. 16:25
 10/13 érdeklődő63 ***** válasza:
70%
nem veszed észre hogy egy tárgynak tekint akit a sarokba lök ha úgy van kedve majd ismét felvesz ha épp azt gondolja. te meg hagyod. ez egy pszichopata érted? megmondod neki hogy az anyjával aludjon ne veled ha van egy kis tartás benned és elküldöd azt a patkányt mert az. érted?
2019. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!