Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fogják megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogják megérteni a nőket a férfiak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha odáig fejlődünk, h az agyunk 100% át kitudjuk használni, egyébként soha :D
2008. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Soha, vagy amikor mar tul keson van (mert a no mas vizeken evez)
2008. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Erre egyszerű a válasz: soha! A férfi teljesen más beállítottságú élőlény már a kezdetek kezdetétől.A női gyengédséget és igényeket soha nem fogják megérteni. És az a helyzet hogy teljesen mi se fogjuk őket megérteni.
2008. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Gyönyörű kérdés, akkor megragadnám az alkalmat és visszakérdeznék: mikor fogják a nők végre megérteni a férfiakat?
2008. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Először is azt mondanám, hogy a nő és a férfi nem két külön állatfaj. Emberek vagyunk, ilyenek vagy olyanok és kész. De ha már azt sokan nem fogadják el akkor azt tudom mondani, hogy igenis vannak férfiak, akik megértik a nőket. Nem kell más, minthogy a férfi leküzdje magában azt az ősi ösztönszerű kényszert, hogy minden pillanatban a férfiasságát kell bizonygatnia, hajlandó legyen végre elismerni, hogy benne is, mint mindenkiben (biológiailag) ott van a nőiség is. És persze azt is fel kell ismernie, hogy nem nő és férfi között, hanem ember és ember között van különbség. Ez igaz fordítva a nőkre is. Más kérdés, hogy a nők hajlamosabbak felvenni, olyan szokásokat, melyekről a társadalom azt sugallja, hogy női dolgok, (affekta beszéd barbie effektus, stb stb) és ezt a legtöbb mindig a földön járó férfi nehezen viseli. bocs hogy hosszú lett! egy nő :)
2008. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Jaj anyám, ezek a bölcs emberek az általánosításaikkal...


Egyébként meg megjegyezném, hogy a közhiedelemmel ellentétben az agyunk 100%át kihasználjuk.

2008. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ilyen költői kérdéseket, bár tény, h kellene egy filozófiai rovat, vagy valami, ott örömmel folytatnék erről párbeszédet. :)
2008. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

"azt tudom mondani, hogy igenis vannak férfiak, akik megértik a nőket"


Szerintem meg vannak olyan férfiak, akik el tudják hitetni egy nővel, hogy megértik, de valójában őksem értik. Gondolkodj csak el rajta hosszabban!


egy férfi

2008. nov. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Énazt mondom, hogy attól függ, hogy miben kell megérteni a nőket. Mert biztos van amiben megérik őket, meg tuti olyan is amiben nem. De ez is 100%, hogy fordítva is így működik, kisebb nagyobb mértékben. Olyna NINCS, hogy az egyik teljesen egyetért mindig mindenben a másikkal. Lehetetlen. Ilyen a természet. És ez így van rendjén, mert ez segít nagyon sok dolgon elgondolkodni...
2008. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
szerintem a válaszomon érződik, hogy azért elég jól átgondoltam amit írtam. És nem gondoltam meg magam. Persze azt tényleg nem fogja megérteni egy férfi, hogy egyes nők miért nem bírnak időben elkészülni, és felöltözni hiszti nélkül. De ezt mondjuk én se értem, én is gyorsan, katonásan öltözködöm és sminkelek. Én itt most inkább lelki megértésre gondoltam. Ezek szerint Te nem érted a nőket. 5. válaszoló ( szívesen nyitok erről ennél mélyebb filozófiai és pszichológiai vitát is :)
2008. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!