Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem számíthat rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem számíthat rám a pasim?

Figyelt kérdés

A pasim egy elég segítőkész ember, akármit kérek, rögtön ugrik, tényleg.


Múlt héten volt, hogy én pénteken vizsgàztam az egyetemen, ezért egy 3-4 napot a tanulásnak áldoztam. A pasim (nem élünk együtt) megkért, hogy szerda reggel keljek már fel 5:30-kor, mert ő dolgozik, és jön a szerelő hozzájuk. Normál esetben segítettem volna, minden további nélkül, de most mondtam neki, hogy vizsgázom. Erre teljesen kikelt magából, hogy én rám nem lehet számítani. Majd vizsga előtti napon felhívott, hogy egy levelet be kellene vinnem a munkahelyére, mert otthon hagyta. Mondtam neki, hogy ha végeztem a tanulással beviszem, de neki az nem jó, mondtam hogy ne csinálja ezt velem, vizsga utan bármiben segítek, de én fáradtan nem tudok tanulni. Ez volt múlt héten, azóta totálisan megromlott a kapcsolatunk , szerintem emiatt vége is lesz. Ő nagyot csalódott bennem, hogy nem számíthat rám, de ez meg nem igaz. Számíthat, de én nem tudok úgy tanulni, ha kőzben mást is kell csinálnom, ráadásul nekem nincsen autóm, a pasimnak meg van, neki az otthona tőlem 5 perc kocsival, nekem meg 30-40 perc gyalog és busszal, mert a busz más útvonalon halad.


Azóta minden megváltozott, akárhogy próbálok kedveskedni.


2019. jún. 17. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Igaza van. Ennyit megtehettél volna, abba az 1-2 órába nem haltál volna bele. Valóban nem számíthatott rád.


Ez a minimum amit megtehettél volna.

2019. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Eddig kért ilyeneket?
2019. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha amúgy ő tényleg mindent megtesz, akkor fura, hogy te ezekre nem voltál képes.
2019. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

A levelet lehet en sem vittem volna be neki, de a szerelőhöz felkeltem volna. Ez az egy ket dolog nem fáraszt le senkit annyira, hogy ne tudjon tanulni. Mas (pl. En) allamvizsgara készültem, közben pedig dolgoztam. Na akkor volt aztán fáradtság, de muszaj volt tanulnom. Nem hiszem hogy ez a ket dolog annyira lefarasztott volna téged, ha az en parom ker meg ra simán megcsinálom.


21/L

2019. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Hogy annyira nem vagy képes, hogy felkelj a szerelő miatt, az azért durva. Jogosan értékeli újra kettőtök kapcsolatát.
2019. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg nem.
2019. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha tényleg 5percre van kocsival, hívhattál volna egy taxit és 15perc alatt oda vissza megvagy, pasid meg kifizeti a 1500forintos taxi árát, gondolom az a levél elég fontos neki, (gondolom munkaügy) es te tudtad volna megoldani a problémát, de nem áldoztál rá 15percet.
2019. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem neki van igaza. Ilyen pitiáner dolgok miatt pont ugyanúgy tudtál volna tanulni.
2019. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem éri meg együtt maradni valakivel, aki nem képes felfogni, hogy tanulsz.
2019. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyit azért megtehettél volna ha már ő is mindig mindent megtesz érted. Innentől kezdve majd neki is lesznek fontosabb dolgai aztán annyi.
2019. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!