Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim folyton hisztisnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim folyton hisztisnek tart, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 Eve vagyunk együtt, mostmar minden áldott nap veszekszünk.

A pasim minden apróságon kiakad, és bunkó velem.(régen nem volt ez).


Mondok példákat. Ki nem állhatom, ha a térdemhez érnek, rengetegszer megmondtam, hogy csikizhet, de a térdemhez ne nyúljon. Vezetés közben tegnap elkezdte direkt csikizni a térdem, én meg rászóltam, hogy normális-e, erre kiakadt, hogy én mennyire hisztis lany vagyok.

Tegnap elmentünk etterembe, és sűrűn nyúlt a telójához, ami nekem nem tetszett, erre kozolte, hogy én mit flegmázom.

Hetek óta ez megy. Amint mondok valamit, kiakad, visszavág.

3 hete nem megyek vele edzeni(megbeszeltuk, hogy egyutt fogunk), mert egészségügyi gondom akadt, ami mellett nem jó edzeni, de ha meggyógyulok megyek vele. Erre közli, hogy akkor megy egyedül és ha akarok majd jövök. De ezt rendkívül flegmán.

Vagy kiakadt ,hogy én nem hoztam àt hozza egy társast és hogy most ő ezert unatkozik.


Ha nem talalkozunk, akkor minden rendben, kenyérre lehet kenni, kedves. Telefonban elmondja ezerszer, hogy imád és alig várja, hogy velem legyen. Harom óránként hív telón. Aztan amikor talalkozunk, kezdődik előről. Nem tudom megbeszelni vele, próbálom, de abba is bele köt. Eleg sok stressz eri az eleteben most, és amint mondom neki, csak támad, hogy őt bizony nem eri stressz és én vagyok a legnagyobb stresszforrás az eleteben.


Mit tehetnek, hogy visszakapjam?


2019. jún. 11. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Már nem szeret és direkt idegesít, hogy az agyadra menjen és kidobd. A pasik sokszor így “szakítanak”, mert ahhoz gyávák, hogy elédálljanak és elmondják, mi a bajuk. Az, hogy telefonozgat is sokat mostanában - csajjal beszél, ezt borítékolom neked. Szépen ülj le vele és mondd el neki, hogy ha nem változtat, kidobod, neked nincs szükséged egy idegesítő f..szfejre.
2019. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem tudod megbeszélni vele a problémákat, akkor mégis mit akarsz még tenni? Ez a hajó már elúszott, itt már nincs mit menteni.
2019. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
nem szeret téged már, idegesíted
2019. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Jellemzően akkor viselkednek így, amikor van valaki más a képben. Erkölcsi felmentést kreál, hogy jogosan csal meg, hiszem hisztis vagy, flegma, lusta, stb.

A telefont is ezért piszkálja sokat, és azért támadott, mikor szóvá tetted.

2019. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez a fajta viselkedés mind2 nemnél a végét jelenti illetve az ocsmányabb fajta szakításhoz vezető utat.
2019. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

# 6/6

Azért vezetés közben okoz egy balesetet a párja miatt ,vagy saját maguknak az nem éppen vicces dolog.

Az viszont meg lehet , hogy mindig is hisztis volt a kérdező, csak most unta meg a barátja.

2019. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
7#Szerintem simogatta már meg a kezét vezetés közben,vagy a buksiját.Most "csak" az volt a baj,hogy a térdét.És igen tudom,hogy ez a kellemetlen testrész.De ha kérdező képtelen kedves,vagy normál hangnemben kérni,akkor mi alapon várja el,hogy a barátja kedves legyen vele.(6)
2019. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon valószínű, hogy már nem szeret, de hogy megnyugodjon a lelked, hogy te mindent megtettél, adhatnál neki egy ultimátumot.

Vagy megadja az alapvető emberi tiszteletet, és nem flegmáskodik így rendszeresen, vagy váljanak el az útjaitok.

Ha akar, akkor ettől észhez tér, ha meg tényleg nem szeret, akkor így elérheted, hogy ő mondja ki a szakítást, és nem eszi még ki tudja meddig az életedet.

2019. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóságos ég, mint a dedóba...komolyan mintha 14 évesek lennétek...eléggé úgy tűnik, hogy nem illetek össze.
2019. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!