Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes férfiak miért játszmázna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért játszmáznak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert nincs másképp esély! Én is jatszmaztam az ismerkedesi/elcsabitasi fazisnal ha lehetne annak nevezni... annyi hogy meg volt a kellő eszem hogy lenyugozzem és hogy hogyan kozeledjek fele persze nem hazudtam sosem neki mindig őszinte voltam vele ha nem tetszett valami nem jopofiztam meg mondtam a szemébe ezzel is 60-70%-al pozitívan reagált rá!


De lehet neked nem ezt jelenti a jatszmazas....

2019. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csak a férfiak játszmáznak. Ezeknek a nagy része nőknél és férfiaknál is tudat alatti, rossz példából eredő dolog. Ő nem is tudja, hogy érzelmileg zsarolja vagy manipulálja a párját, egyszerűen ösztönösen jön neki.

Azoknál szokott ilyen lenni akik mérgező szülőkkel nőttek fel és sosem láttak normális konfliktuskezelést vagy érveléssel történő döntést. Mindig csak azt látták, hogy ha anya akar valamit akkor észrevétlenül érzelmileg zsarolja apukát. Nagyon nehéz ám ebből kitörni, nekem két kapcsolatom ment erre rá mire egyáltalán felismertem, hogy komoly gond van velem.

A másik kategória amikor emögött komoly önbizalomhiány van. Úgy érzi muszáj puhatolóznia, játszmáznia mert nem bízik az egészben és azt hiszi, hogy pont a másik akar csak szórakozni vele.

Ugyanakkor persze van aki csak simán rossz vagy beteg ember és élvezi, ha szórakozik és játszmázik valakivel. De ez nem nemi kérdés, inkább lelki dolog.

2019. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!