Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mára már annyira "semmiség"1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mára már annyira "semmiség"1 autó, hogy egy kapcsolatban mind a két félnek kell hogylétem legyen?

Figyelt kérdés

20-30 éves korom közt vt autóm, nem állítom arra buktak a lányok,de tény ami tény bárhová eljutottunk ahová akartunk. Szabadok voltunk! Sajnos 30 évesen egy balesetben összetörtem aztán pénzügyi gondok miatt nem vettem. Nem szeretnék egy roncsot normális autónak pedig ára van. Ha már egyenjogúság van miért ne lehetne ,hogy pár évig hónapig a barátnőm autójával menjünk közös programokra? Nem várom el,hogy ő hozzon vigyen randin mint régebben én a randi partnereimet.

Általánosságban amíg nincs gyerek nagyjából helyben dolgozunk mind a ketten akkor minek 2autó?

Pasinak kötelező a kapcsolatba autót tenni??



2019. jún. 12. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod el vannak kényelmesedve az emberek . Sokat könnyít a mindennapokon az autó.


Nekem jogsim se lehet de bnőm még a munkahelyere is kocsival megy pedig kb 7perc séta a házunktól.

2019. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, nincs autóm és nem várom el a pasitól sem. Na, akkor most mi van?
2019. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2es az ismerős párokból indultam ki.
2019. jún. 12. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:
De mièrt kèrdezed? A te párod kifogásolta ezt?
2019. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van szükség két autóra? Van rendszeresen olyan hogy ketten kétfele mentek ugyanakkor autóval, mondjuk mindketten azzal jártok dolgozni de teljesen más irányba, vagy külön éltek, külön jártok haza a rokonaitokhoz? Akkor igen.

Csak együtt autókáztok, mert csak nagybevásárolni, rokonlátogatni és nyaralni mentek azzal, mert dolgozni busszal jártok? Akkor nem, nyilván nincs értelme porfogónak tartani, viszont akkor az egy kocsi közös költség legyen.

De áruld el kérlek, mi váltotta ki a kérdést? Mondott valami ilyet a barátnőd, vagy csak előrevetíted hogy mit fog mondani?

2019. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs, nekünk is csak egy autónk van. Teljesen jól megvagyunk vele. Bár így szinte mindent közösen kell intéznünk (vidéki falu, nem igazán van közösségi közlekedés), de nem olyan rossz, mint amilyennek elsőre tűnik.
2019. jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi külön autóval járunk, pedig egy helyen dolgozunk. Csak más időbeosztásban. Egyébként pedig kb mindenhova az én kocsimmal megyünk, mert abba jobban beférünk.

De a randizgatós időszakban is volt olyan, hogy valahol találkoztunk és az én autómmal mentünk tovább, sosem éreztem ezt cikinek vagy ilyesmi. Ha nem lett volna kocsija, az se érdekelt volna. (az első randinkra biciklivel jött :) )

2019. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs autónk és nem is lesz, egyikünknek sem. Kifejezetten boldog voltam, amikor a szerelmem elmondta, hogy ugyanígy gondolkodik, nem szeretne autót fenntartani. Volt már autóm, és gyűlöltem az egész hercehurcát, ami vele jár.

Szóval nálam egyáltalán nem volt elvárás, sőt, megkönnyebbültem, hogy nem kezdődik elölről az autós b***kodás.

Ja, és mi is bárhova eljutunk, ahova akarunk, szinte minden hétvégén utazunk, maximum jobb a fizikumunk és jobban tűrjük a hideget-meleget, mint a klímás autóhoz szokott kortársaink :)

De ha autós lányba szeretsz bele, és az érzés kölcsönös, hidd el, sz**ik majd rá, hogy van-e kocsid vagy nincs, csak legyél vele :)

35n

2019. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akik kérdeztek! Válasz 1 nekem fura hogy minden baráti párnak 2 van.

Még volt autóm azzal jártam randizni. Szeretnék majd újból. Kíváncsi vagyok milyen ha egy kapcsolatban csak 1van, az is nőnek.

2019. jún. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!