Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek okkal irigykedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek okkal irigykedik, illetve okkal féltékeny a szégyenlős pasim?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, semmi gond nincs a kapcsolatunkban hálistennek, viszont az elmúlt időben azt vettem észre hogy nagyon szégyellős a pasim. Lankadtan alig meri elővenni előttem a péniszét, olyankor inkább azt mondja, nincs kedve sexelni. Szerintem pedig csak szégyelli. Valóban kicsi alapból, de nekem tökéletesen megfelel, amikor áll, ki tud elégíteni vele. Úgy érzem, nem túl magabiztos a méreteivel kapcsolatban, hiába nyugtatom, biztatom, erősítem öt lelkileg is.


Strandon voltunk a vele, az egyik barátnőmmel és az ő párjával. Neki láthatóan nagyobb a pénisze, és egy kicsit bevallom, meg is néztem úgy a fürdőruhán keresztül. Észrevette a pasim, és bár ott még nem szólt, otthon leordította a fejemet hogy mit képzelek, menjek vele félre...rni ha ekkora kis r....anc vagyok, hogy más férfiakat nézegetek... a veszekedés addig fajult hogy megütött, de nem nagyon, ez most nem fájt különösebben, csak olyan jelző céllal adta, és én ezt el is fogadom.


Mit gondoltok erről? Nagyon szeretem őt és eszem ágában sincs hütlennek lenni, félek is tőle, hogy elvesztem. Lehetne éppen nagyobb de nekem pont jó, ő nekem az első és nagyon szeretem, és ő is engem, leszámítva 1-2 húzását, amikor elveszti a fejét.


18 éves vagyok, a barátom 22.



2019. jún. 22. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Had gratuláljak az újabb kisebbségi komplexusos kisebbrendűségi érzéssel küzdő kisfiúkhoz.

Mi a kérdés amúgy? Sajnáltatni akarod magad vagy szimpla szexhirdetés?

Egyre jobban gyűlölöm ezt a korosztályt....

2019. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

őőő remélem kamu ez a kérdés, mert a barátod egy agresszív kis p_ocs (literally),

te meg egy áldozat típus vagy, aki azt hiszi annál jobban szeretik, minél jobban püfölik.


sok boldogságot.

2019. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Addig olvastam, hogy megütött !


Én mint nő azt mondom neked ásd el az udvarba ,!

Mas tanács nincs !

2019. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
4%

Egyetértek az előttem szólókkal. Szomoru, hogy hova tart ez a generáció, lassan betiltják a monogám kapcsolatokat is.

A mi időnkben ha valakinek a feleségéről kiderült, hogy hütlen, akkor az emberek kitagadták, nem is beszéltek vele, ez volt a lehető legnagyobb szégyen egy nöp számára, akár igaz volt a híresztelés, akár nem.

Örülj neki, hogy egy kisebb nevelő célzatú sallerral megúsztad. Ha az én feleségem lettél volna, már nem lennél, mivel úgy kiraktalak volna, mint azt a macskát sz..ni, hogy a lábad nem érte volna a földet.

53/F

2019. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
A barátod egy barom állat és hülye is, te meg csak szimplán hülye vagy. Van a hús, meg van a vérpénisz, vágod... A másik gyereknek attól, hogy lankadtan nagyobb volt, lehet állva meg fele akkora és az a lényeg gondolom én neked is...
2019. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"addig fajult hogy megütött, de nem nagyon, ez most nem fájt különösebben, csak olyan jelző céllal adta"

És mégis mekkorát kéne ütnie, hogy feltűnjön, hogy ez bizony komoly...?

2019. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

“ez most nem fájt különösebben”

Ez most? Szóval előfordult már máskor is, hogy megütött?


“és én ezt el is fogadom.”

Miért?! Azt is elfogadnád, ha apád adna anyádnak egy pofont? Vagy ha a barátnődet legyintené meg a barátja, mert biztos megérdemelte?


Miért félsz elveszíteni egy olyan embert, aki nem fél megütni egy nőt? Nagyon rossz a hozzáállásod. A bántalmazó kapcsolatok így kezdődnek, először egy kis tasli, aztán jön a többi. Úgyhogy az, hogy semmi gond nincs a kapcsolatotokban az nem igaz. Ha nem akarsz áldozat lenni, akkor hagyd el, amíg még van rá lehetőséged. Ő az első neked, valószínűleg ez a ragaszkodásod oka, de fiatal vagy, nem ő lesz az utolsó.

2019. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"A mi időnkben ha valakinek a feleségéről kiderült, hogy hütlen, akkor az emberek kitagadták, nem is beszéltek vele, ez volt a lehető legnagyobb szégyen egy nöp számára, akár igaz volt a híresztelés, akár nem."


Nem kell tulozni, max. valami isten hatamogotti faluban.

2019. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

53/f


Azon csodálkozom, hogy a nejed nem baxott meg ki.

2019. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

" a veszekedés addig fajult hogy megütött, de nem nagyon..."

Ezzel próbàlod nyugtatni magad? Hogy nem nagyon?

A párod egy éretlen, önbizalomhiànyos kisfiú... A frusztráltságát rajtad éli le, amit te hagysz neki.

Ès ez még csak 1,5 év volt vele. Szerinted mi lessz vele 4 év múlva? Szerintem rosszabb lessz.

2019. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!