Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlt a szerelem fél év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem fél év után?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete úgy érzem elmúlt a szerelem, mintha elvágtak volna valamit bennem. Három hónap után összeköltöztünk, de már előtte is szinte együtt éltünk. Sokat vitáztunk, hetente, kéthetente egyszer legalább apróságokon, az utolsó vitánk egy nagyobb volt, azóta úgy érzem nem szeretem már, csak ragaszkodom a kapcsolathoz, mert előtte annyira nagy szeretetet éreztem és annyira boldog voltam a hiányosságok ellenére is. Nincs kedvem már hozzá bújni, lefeküdni vele..

Van még ennek így értelme? Mit lehetne tenni?


2019. jún. 24. 05:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Szombaton megbeszéltem vele ezt, megbeszéltük, hogy hazaköltözöm és meglátjuk bírjuk e egymás nélkül, de annyira szomorúak voltunk és sírtunk, hogy végül együtt maradtunk, aznap ismét jobban esett megölelni, de most újra az a helyzet, mint előtte, már kijött a szorongásom és alvászavarom is. :(
2019. jún. 24. 06:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem volt, hanem csak vágy, csak egy fellángolás.

Három hónap után vitáztok mindenen. Ez jobb már nem lesz. Jobb lenne szétköltözni.

2019. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kár erőltetni. Ez max. fellángolás volt. Felejtsétek el mielőbb egymást.
2019. jún. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem tud elmúlni, ami sosem volt, és itt szerelem egyáltalán nem volt.A fellángolás nem szerelem.Az más.
2019. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak már ott volt vége amikor elkezdődött. Dehát nem tudhatja az ember előre. Jön egy fellálngolás, ha az lecsengett és még mindig megvan a kémia akkor abból bármi lehet.

De ha nincs meg a vonződás akkor vége.

2019. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ami elmúlik fél év után, az nem is létezett. 😕
2019. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is így vagyok a párommal. Csak nálunk baba is lesz. Lehet a terhességtől vagyok mindig sárkány és azért érzem ezt. Bár sok reményt nem fűzök a kapcsolatunkhoz.


N

2019. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es ! Gratulálok a babához! Igazán jó helyre érkezik szerencsétlen.
2019. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ahol fél év után elmúlik a szerelem meg vitákból áll a kapcsolat azt jobb hanyagolni, szerintem az sem normális ha évek után csak veszekedésből áll egy kapcsolat de így meg pláne. Pakolj össze, menj haza, sírd ki magad de ennyi. Nem kell erőltetni azt ami nem megy és azt sem ami nem tesz boldoggá. Lakva ismered meg a másikat, örülj hogy nagyon hamar kiderült hogy nem passzoltok mégsem. Fogd fel úgy, hogy tanultál a dologból és tapasztalatnak jó lesz a későbbiekben.
2019. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!