Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelen lesz a csaj házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen lesz a csaj házasság után?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani, de sajnos megfigyeltem, hogy sok nő nem sokkal azután, hogy gyűrű került az újjára igénytelenebbé válik a külsejét illetően. Szép lassan felcsúszik néhány kiló, rendezetlenebb lesz a haja, ha eddig sportolt, felhagy vele, stb... Kicsit zavar, hogy sokan úgy gondolják, hogy ha már megszerezték a férfit, akkor már nem is kell küzdeni a megtartásáért. Persze mondhatjátok, hogy ez a férfiakra is igaz, de szerintem azért nem ennyire ...
2010. júl. 9. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy ez neked hihetetlen, de az ember egy idő után túljut azon, hogy a külseje legyen az elsőszámú szempont, és folyton azzal foglalkozzon. Család, munka, satöbbi... Az emberek felnőnek :)
2010. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik, én például a középszinten mozgok. Otthon melegítős fazon vagyok. Nyáron rövid naci, egy toppal. Viszont ügyelek arra ne legyen zsíros a hajam, ápolt legyen kezem, lábam, és ne bűzöljek a konyhaszagtól, pedig gyakorló háziasszony vagyok. Viszont ha elmegyek dolgozni, vagy alkalmi helyekre, mindig elegánsan öltözöm, de nem feltűnően. Nekem az a legnagyobb bók, amikor a férjem azt mondja: - De csini vagy!
2010. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van ebben valami...
2010. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kinek mennyi az igénye arra,h jól nézzen ki .
2010. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 x Susy Omega x ***** válasza:
talán azért nem mondható, hogy a férfiak ugyanolyan mértékben foglalkoznak kevesebbet a külsejükkel, mert ők addig sem erőltették meg magukat. :D de azért tőlük is elmaradnak az apróságok... nem? szerintem mindkét fél leenged, ami teljesen természetes, hiszen már biztonságban érzik magukat... és ha tényleg szeretik egymást, akkor nem nagy dolog ez az apró lazaság, mert nem ezen múlik a jövő. :) és különben is azért van pangás, hogy legyen mit feldobni! ;)
2010. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát eggyet értek. Még ha annyira nem is ad magára mint az előtt, de azért a hajára, bőrére meg az öltözködésre figyeljen oda. ennyi szerintem belefér gyerek mellett is!
2010. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

boccs, de sehol sem találom a kérdésem kifejtésében, hogy a külső a legfontosabb. Idéznél? :)

A legtöbb férj egyébként elfogadja ezt (az igénytelenedést), ha nem a külseje miatt vette el a csajt.

Én arról írtam, hogy szerintem akkor se fair lejjebb adni a színvonalon, ha a pasi éppenséggel nem a külcsínbe szeretett bele..

2010. júl. 9. 15:36
 8/14 A kérdező kommentje:

a második válaszolónak:

a te hozzáállásoddal nincs is gond(az alapján, amit írtál), engem igazából a látványos visszaesés zavar. Ha az esküvő előtt valaki nagyon teper, utána meg semmi ...

2010. júl. 9. 15:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyám azt szokta mondani: neki nem kell már szépnek és divatosnak lennie, ő már elkelt. Ez szerintem is elég téves felfogás, nem szeretnék ilyen lenni pár év múlva. De barátnőimen is többjükön megfigyeltem, ha már több éves kapcsolatban vannak, elkezdik hanyagolni a külsejüket. A feleségek végképp. Pedig szerintem fontos, hogy egy nő mindig vonzó maradjon - a férje számára is.
2010. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell elhanyagolnia az embernek a külsejét..értem ez alatt h ne legyen a nő koszos..napokon át zsíros hajú, bőrű..de szerintem ha a nő felszed néhány kilót az még nem igénytelenség és ezért nem kell leszólni..ez bárkivel megeshet és valakinek éppen ez tetszik..tehát nem szabad igénytelenné válni amibe nem tartozik bele a súly..szerintem.
2010. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!