Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan élitek meg, ha munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élitek meg, ha munkahely miatt hosszabb időre külön kell élnetek. Az egyik félnek távolabb kell költöznie, akár másik országba is?

Figyelt kérdés
A párom így több, mint 900 km-re került tőlem..

2019. jún. 27. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kapcsolatomban ilyen nem volt még, viszont ismerek egy házaspárt, akiknél a feleség szörnyen nehezen viselte azt az időszakot, míg a párja Németországban dolgozott. Igaz csak pár hónapról volt szó, de a 3 fiának kellett őt talpraállítani, hogy ne essen ennyire szét. Mondjuk ő mindig is a betegen ragaszkodó típus volt, de szerintem nekem is nehezen menne. Az ő kapcsolatuknak ez annyira betett, hogy a nő megtiltotta a férjének ezek után, hogy 20km-es körzeten kívül elvállaljon bármilyen munkát.


Nem tudsz elmenni vele? Mennyi időre megy el?

2019. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Én eleve nem hoznék ilyen döntést hogyha komolyan gondolom a kapcsolatomat. Valamit valamiért, a távkapcsolatok ritkán működnek. Vagy megyünk mind a ketten vagy keresünk egy másik megoldást a munkára.

De hogyha feltétlenül menni akar akkor csak annyit tudok tanácsolni, hogy beszéljetek rengeteget telefonon, videochaten ilyesmi. Hívjátok egymást akár csak 10 percre is ha éppen mentek valahova és tudtok beszélni. Ne maradjon annyiban a kommunikáció, hogy "Mizu? Semmi." Legyenek ugyan úgy mély beszélgetések meg lelkizések, minőségi kommunikáció. Ez a legfontosabb, ha találkozni nem is tudtok a kommunikáció legyen attól még sűrű és minél többször minőségi. Szervezzetek kis online randikat, mit tudom én hétvégén este üljetek be a Skype elé mindketten egy pohár borral és vacsorázzatok meg "együtt" meg ilyenek.

2019. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!