Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatról van szó. Szeretem. Vonzódom hozzá. Sokszor egymásnak esünk,viszont mikor úgymond belejövünk a dolgokba egyszerűen nem kívánom. Csak petting volt még,ami számomra nem jó volt. Próbálom irányítani,mondani mi a jó,de akkor sem úgy csinálja és olyankor teljesen el tudja venni a kedvem tőle. Fogalmam nincs mit mondjak egyáltalán,ha úgysem hallgatja meg.

Lényegében rendesen el sem jutunk a pettinghez,mivel inkább megállítom és abba hagyjuk.

Mi a megoldás ilyen esetben?


2019. jún. 27. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele hogy neked így lenne jó, ha nem ért a szóból akkor szerintem ezzel késöbbiekben is gond lehet.
2019. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 ilyen volt az életemben. Konkrétan kifejtettem neki, hogy olyan mint egy porszívó egyszerűen fáj és rossz amit csinál. 10 perc után ugyan azt ugyan úgy csinálta és többet nem is találkoztunk.
2019. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele kommunikálni, halott ügy. Milyen korúak vagytok?
2019. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!