Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas a kapcsolatban ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas a kapcsolatban ha az egyik félnek bevált helyei vannak?

Figyelt kérdés

A barátnőm a fejemhez vágta, hogy unatkozik, unalmas ... Én olyan vagyok, hogyha bevált valami akkor szeretem megtartani. Pl a Balatonon kizárólag Alsóörs, ha Horvátország akkor csakis Zadar. Ezekre a helyekre minden évben el “kell” menni. Alsóörsre egy nyár alatt szeretek legalább 2-3 hetente lemenni egy napra, ahogy az idő engedi. Zadar meg legalább 5 éjszaka évente. Ezen felül ha a párom kitalál valami újat, akkor oda is megyünk egyet nyaralni.

Pl idén Spanyolországban voltunk egy hetet, ugye az Alsóörs legalább 4-6 alkalom és a szokásos Zadarba megyünk majd augusztusban egy hétre.

Ez miért unalmas? Miért baj, hogy a bevált, jó helyekhez ragaszkodok? Annyi csalódás ért, amikor legszívesebben hazajöttem volna ... pl voltunk együtt Füreden, de nagyon hínáros volt a víz, nem éreztem jól magam. Vagy voltunk Makarskán, az sem tetszett, neki sem! Akkor minek kockáztatni? A barátnőm úgy csinál mintha otthon unatkoznánk mindig. Közben idén voltunk már Varsóban egy hétvégét meg Donovalyban síelni is. Nem arról van szó, hogy egy évben egyszer megyünk valahova és akkor mindig ugyanoda.


Szerintetek is unalmas ugyanoda visszamenni?


2019. jún. 28. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha evente 4-6 alkalommal lemennenk a Balatonra 1-1 napra, akkor en is azt mondanam, hogy 2-3-szor menjunk Alsoorsre, de utana nezzunk meg mas helyeket is. Annyi szep hely van akar csak a Balaton korul is, fedezzunk fel tobbet is beloluk!


Ugyanigy 3-4 ev utan Zadar helyett mas helyet is fel akarnek fedezni. Szerintem nagyon szep lehet Dubrovnik (Raguza), vagy Pula, vagy valamelyik sziget a Dalmat-tengerparton.


De Horvatorszag helyett/mellett mashova is el akarnek menni. Ez mondjuk nalatok teljesul is, ahogyan irtad.


Az egy masik kerdes, hogy mi pl. kisgyerekes csalad vagyunk: egy adott szallas es annak a falunak a strandja nagyon megtetszett, igy harmadik eve oda megyunk nyaralni. De kisgyerekkel mas: ha ok oda akarnak ismet menni, nyilvan nem akarunk direkt mashova menni. 10 ev milva biztos nem oda akarnak majd menni. :-)


Amugy egyreszt oromteli, hogy evente ilyen sokszor el tudtok menni nyaralni, masreszt a Balatonnal sem csak strandolni lehet. Hajokirandulast is lehet tenni, a Balaton-felvideken kirandulni is erdemes. Meg lehet nezni a Hegyestu nevu geologiai kepzodmenyt, a keszthelyi Festetics-kastelyt es annak parkjat, valamint a kastely kornyeken levo kiallitasokat. Kicsit arrebb Kapolnapusztan bivelyrezervatum van. Balatongyorokon Afrika-muzeum (Nagy Endre vadasz trofeai es neprajzi gyujtesei). Meg lehet nezni a szigligeti varat, az Egry Jozsef-kiallitast. Kicsit tavolabb a nagyvazsonyi var van, vagy el lehet menni a Tapolcai Tavasbarlangba. Tihany onmagaban meger egy napot: az apatsag, a Belso-to, a Kulso-to stb.

Ezek autoval, de akar vonattal vagy biciklivel is bejarhato tavolsagok. Es most csak az eszaki partrol irtam, mert azt ismerem.

Tehat nekem mar onmagaban az unalmas lenne, hogy soha semmi egyebet nem csinalnank a Balatonnal, csak strandolnank.

Ugyhogy igazat adok a baratnodnek abban, hogy sokadszorra is mindig csak strandolni, es mindig csak Alsoorson strandolni evente 4-6 alkalommal, azt en is megunnam.

2019. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a begyepesedettség egyik tünete.
2019. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, én is unnám. Elég az otthonom nekem "jól bevált" helynek, ha már pénzt költök és elutazom, akkor szeretnék mindig más helyeket megismerni, nem olyan helyre menni, ahol már azt is tudom, melyik tégla hiányzok 2 utcával arrébb a házfalból. Én alapvetően egy aktívabb és magas tudásvággyal rendelkező ember vagyok, halálra unnám... illetve unom magam, ha ugyanoda kell visszamenni (tapasztalat, mert anyámék kicsi korunkban mindig ugyanabba az olasz üdülővárosba vittek minket, én meg a végén már eret akartam magamon vágni). Ha már elköltök azt a pénzt utazásra, új élményeket szeretnék... ha meg nem, akkor jó otthon is.
2019. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Látom a sok szuperintelligens high-life emberke nem tud itt olvasni:


AHOGY ÍRTAM MINDEN ÉVBEN 1 HETET MÁSHOL TÖLTÜNK!

Idén Spanyolországban voltunk több helyen, múlt éven Californiát jártuk be! Ezek a nyaralások sétálós-felfedezős félék, de nekem a munkám miatt szükségem van a teljes pihenésre is, ez nekem Zadar! Ott nem akarok sehova menni, csak a jól bevált helyekre és pihenni! Alsóörs meg sok probálkozás után lett a best. Voltunk kb mindenhol de egyik sem vált be! Nem fogok Siófokra menni, hogy elmondjuk máshol voltunk, nem ugyanott de nem érezzük jól magunkat! Amikor ott voltunk 2 éve, a párom mondta, hogy ebből a bulizósabb helyből mi már kinőttünk.

2019. jún. 28. 14:30
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó válaszoló voltam, nyugi, leesett, hogy új helyekre is mentek, ezzel együtt nekem baromira unalmas lenne ugyanoda visszamegyegetni. Ha megszokott dolog kell, maradok otthon. Ha utazom, akkor újdonságot akarok. Persze megértem, ha vki kevésbé tudásvágyó / kalandvágyó, de attól még én unnám... és a barátnőd is.
2019. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Uh...mi még ennyi helyre sem megyünk. Sőt, egyáltalán szinte sehová.
2019. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!