Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza lehet? Beszélgettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet? Beszélgettem egy öreg barátommal, aki azt mondta, hogy a mai nők önmaguk alatt vágják a fát azzal, hogy túl korán lefekszenek a fiúkkal

Figyelt kérdés
. Szerinte a fiúk addig hajlandóak tanulni a nők lelkivilágát, amíg lecsúszik a bugyi. Ha viszont nem tanulják ezt meg, csupa párkapcsolati selejt gyártódik, és nem lesz, aki boldoggá tudna tenni egy nőt. Aki mellett a nő nőnek tudja magát érezni.
2019. jún. 28. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nincs igaza.
2019. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sincs igaza.
2019. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sincs igaza. Azt a férfit, akit érdekel a nő lelkivilága is, az után is érdekelni fogja miután lefeküdtek egymással.
2019. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
A mai párkapcsolatokat és a kimenetelüket nézve úgy tűnik, valóban nem tett nekik jót, hogy a szex a megismerkedési fázis részévé vált, sőt, sok esetben még meg is előzi azt.
2019. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Abban van igaza, hogy a nem megfelelőknek villámgyorsan tolják le a bugyit, míg aki hosszútávon olyan lenne, aki elvileg kellene nekik, attól még szabályosan rettegnek, így velük természetesen nem is lesz semmi.

32/f

2019. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet, igaza is van meg nem is. Túl gyorsan jön a szex, viszont nem jelenti azt, hogy a férfit ne érdekelné a nő lelkivilága utána is. Aki komoly kapcsolatot akar, azt érdekelni fogja.
2019. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Az idős barátodnak közel 100 %-ban igaza van.

Ffi.

2019. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Engem meg a mai férfiak egy része prűdnek tart, ha azt mondom, hogy első randin nincs csók...
2019. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Puzsér is valami ilyesmit mondott.

"A férfiaknál addig tart a kapcsolat...a nőknek azután kezdődik."

Ez persze az ő véleménye.

Ha nem csúsztatják le elég hamar, talán attól félnek, hogy frigidnek/játszadozónak hiszik őket? Persze minden nő más, van, akire a libidója miatt igaz, van, aki önmaga dönt így. Az alap kijelentés persze általánosítás, viszont érdekes kérdés!

2019. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Hogyha valaki komoly kapcsolatot akar egy nővel akkor nincs olyan, hogy "korai". Ha meg nem akar tőle komolyat akkor várhat a nő fél évet is a szexszel, akkor se lesz jobb a kapcsolat. Hogyha valakit szeret az ember akkor nem csak addig törődik a lelkével amíg le nem fekszenek.

Én nagyon azt látom, hogy az időseknek tényleg halvány fogalmuk nincsen arról, hogy milyen egy jó párkapcsolat és mit kell érte tenni. Az ő idejükben nem volt olyan szinte, hogy szerelemházasság, nem volt olyan kapcsolat ami 20-30 évig tényleg jól működött és nem csak ültek a langyos szarban folyamatos veszekedésekkel. Alig tudok ilyen kapcsolatról az öregebb korosztályból.

2019. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!