Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Volt előttem egy 9 hónapos kapcsolata utána még összejártak kefélni de nekem ez az egész úgy lett elmesélve, hogy bántva volt a párom meg nem is volt boldog egyáltalán stb stb. Most 7 hónapja vagyunk együtt de a mai napig felhozza az exének a nevét meg hogy valaki csinál egy dolgot pl. Hangosan nevet akkor na ez a nevezés pont olyan volt mint az exemé ezert felidegesiti magát. Meglett beszélve hogy nem ír neki facebookon tartott kb 2 3 hétig megint megkereste hogy kérdezzen tőle dolgokat meg régi közös képeket küldjön neki. Mondván ezzel is "szenved" az illető. De engem mocskosul kezd zavarni mostmár még az elején azt mondtam oké ha tényleg olyan szar volt a kapcsolata akkor adok neki időt próbálja kiheverni. Elmondása szerint nagyon szeret engem. Én is nagyon szeretem őt soha nem szerettem meg ennyire senkit de van egy határ.. segítsetek mit csináljak ha mostanában kb 1-1,5 hónapja szóba kerül a neve egyszerűen elkap a feszültség és a düh hogy még mindig az exével törődik. A másik meg hogy állandóan csekkolgatja a fb profilját. Köszönöm a válaszokat nem akarom elhagyni adjatok tippeket hogy lehetne megoldani.

2019. jún. 30. 15:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 20F ő 18L
2019. jún. 30. 15:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptál erre elég választ annál a kérdésednél, hogy a párod ragaszkodik az exétől kapott levelekhez?
2019. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Ajánld fel neki, hogy esetleg elkezdheted verni, mint a lovat, ha már ennyire vágyik a "hazai ízekre". Pedig az ilyet hagyni kell a fenébe, ha ennyire másra van rápörögve.

32/f

2019. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Várd ki amíg kinōvi.Lehet évekbe telik.Vagy küld el pszichológushiz.
2019. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!