Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gondolom hogy 1 millió ilyen...

Gondolom hogy 1 millió ilyen kérdés volt már, de mi a legjobb és leghatékonyabb diéta amivel kb 20 kg-ot adhatok le?

Figyelt kérdés
Túl vagyok most egy nagy csalódáson, és új életet akarok kezdeni, kinek milyen fogyókúra, diéta vált be? Előre is köszi a válaszokat!
2010. ápr. 9. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

-Sport

-Sok zöld tea

-almaecet minden étkezés előtt

-sok salátát egyél(pl görög sali)

2010. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
mindmegette.hu káposztaleves diéta.......nagyon tuti
2010. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kedves 2.mért javaslod a káposztaleves kúrát?ugye ez csak irónia volt..?remélem.

szóval,én lefogytam 40 kg-t.Nem tudom hogy jó volt e,ahogy csináltam,de sikerült,és azóta is tartom.szóval én így csináltam:

1.egy hatalmas adag akaraterő>tudd mindig,mi a célod!és ha meglátsz egy nagy szelet tortát,próbálj arra gondolni:kell ez neked,fel kell falnod?legalábbis én így csináltam,mikor rám jött az édesség ehetnék.

az első fél évben nem ettem:rántott sajtot,rántott húst,(szóval semmit se,rántva)lisztes dolgokat(barna zsömlét 2hetente 1et)de ettem:rizst,krumplit,néha tésztát ,ezeket max ebédre,de gyakrabban volt főzelék.

reggeli általában:sok sok zöldség összevágva,de rá semmi öntet,vagy gyümisaláta almából,narancsból és kiwiből.

Nem voltak össze vissza evések,csakis reggeli,ebéd,vacsora.semmi közbeni csipegetés.közben ittam,másfél liter vizet,plusz heti 4×2km gyors tempójú séta,heti 2 tesióra.ritkán esténként "ugráltam"itthon magamnak.Hétvégén megengedett volt a 2.előtt a leves is,plusz1 vmilyen édesség/nap,hogy ne éhezzek rá ki hét közben.Fél év után már lassan szoktattam magam a heti 1 zsömléhez,havi 1 rántott sajthoz(imádom:):),tésztához)a fogyókúra alatt volt hogy ettem töltött káposztát pl,de az adag a lényeg!én este 6 után nem ettem,bár ez nem tudom,mennyire játszott szerepet.

a sok sok zöldség nagyon jól eltelít,ha bírod akkor egyél belőle sokat!nekem nagyon bejött!ja,mikor nagyon éhes vagyok,a mai napig zero kólát iszok(ami tudom,hogy nagyon rossz,de nem tudok lemondani róla)

a kenyérről teljesen leszoktam,mondjuk előtte se ettem,de ha te erről nem tudsz lemondani,akkor csökkentsd pl az ebéd adagját,igy tudod kompenzálni a dolgot.ja én margarint sem ettem az első fél évben(azóta vékonyan heti 1,2 szer)azt szokták mondani,reggelire kell sokat enni,azt még ledolgozod egész nap.mondom,én mindig ebédre laktam jól,nekem így is sikerült,nem tudom,nálad beválna -e!

sok sikert neked,és amit nem szabad elfelejtened:kitartás neked!

2010. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
milyen alapon kérdezel rám?kérdeztelek én?a párom másfél hónapja csinálja és lefogyott 15 kg-ot.nem azt mondtam hogy csak ezt a fajta levest egye,hanem mellé írtam az oldalt ahol egész heti kajája be van írva és igen is jó és rettenetesen egészséges.naaaa....nem kell itt csinálni a fesztivált drágám.inkább nézd meg te is az oldalt hátha segít egészségesen élned?!
2010. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

megnéztem az oldalt,amit linkeltél.kérlek,majd nézd meg a párod olyan 2hét múlva,mikor kiéhezve veti rá magát a normális,szilárd ételekre,és hogy a káposzta szó hallatára is hányingere lesz:)...nem akarnám megnézni,ahogy párosan jönnek rá vissza a kilók...amúgy meg:zöldség,leves(eddig tök jó..),MARHAHÚS!...ez aztán!micsoda egészség!vörös,zsíros hús a jó kis káposztára..így kell ezt.hol itt a fehérje???hol vannak itt a rostok??

ugye te sem gondoltad,hogy ezzel le lehet adni 20kilót?ez éhezés,és majd jól elraktározza hájban a szervezete azt a kis kaját is,amit eszik.és szerinted ha leadta ezzel mégis a 20 kilót,hogy fogja tartani?egy kis káposztalevessel,meg sertéshússal,egész életében..?20kiló feleslegnél nem kúra,meg diéta kell,hanem ÉLETMÓDVÁLTÁS!Ne vedd személyes sértésnek,de ha nem gond akkor én nem erről a honlapról,és a tanácsaidból tanulok meg egészségesen élni..Én szerencsére már 2 éve 67kiló vagyok a 174 cm-hez,de mondjuk a súlyom nagyobb részét izomtömeg teszi ki,nem a háj:)de nem akarok veled vitatkozni

2010. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
akkor minek írsz ide.te provokálod a másikat!!!nem nézem meg mert látom a párom minden nap 44 éves és a lehető legjobb formában van ,mint valaha.145kg VOLT!étrendje?:hús,tofu,sajt,búzacsíra,az összes zöldség amit el tudsz képzelni,káposztaleves!!!,tökmag,mluchié,burgur,hal,....nyami,nyami.és nagyon jól érzi magát ezektől,és a lábán sincs már vizesedés,illetve egyéb betegségei is eltüntek.slusz-plasz.ja és többet ne írj nekem ha lehet!
2010. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én provokállak?kérlek,nézd meg,hogy ki írt nekem,hogy hogy mertem én visszakérdezni:)én nem írtam egyszer sem bántóan,és nem provokáltalak,egyetlen csúnya szót sem írtam...ha nem érdekel,akkor meg nem kell reagálni rá.bár inkább úgy veszem észre,fáj,ha másnak is igaza lehet?(megint nem sétésnek szánom)a párod pedig nagyon erős ember lehet,ha tudja ezt tartani,nagyon nagy tisztelet,és gratulálok neki,hogy tud egészségesen élni,és sikerült neki a lefogyás,és hogy nincs betegsége sem,tök jó neki:)de most a kedves kérdezőnek kéne segíteni..szóval én csak azt mondtam,hogy nagyon ritka esetben működnek az általad leírtak,és kevés embernl..és szerintem egyáltalán nem jó,de majd a kérdező eldönti,mi a jó neki.kedves kérdező.majd írj,hogy belevágsz -e,és hogy végül milyen módszerrel:)!ha kérdésed van,írj nyugodtan üzit:)
2010. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Káposztaleves? Fujj! Nagy feleslegnél (145 kg) persze, hogy feltünő ha az ember hirtelen a zsíros dolgokról átszokik a levesre. Én próbáltam (176/60) de nem bírtam megenni (igaz, kihagytam a husit belőle).

Teljes mértékben egyetértek 20:13-al. Én így fogytam 30kg-t. Semmi 90napos, meg káposztás bizera, csak akaraterő, torna, és egészséges ételek. Amiben benne volt a csoki is, a tejbegríz is, és a mai napig így étkezem. Furcsa módon tartom a súlyomat, néha szalad fel pár kilócska, de közel sem annyi mint régen.

Kérdező, előbb próbáld meg az életmódváltást, mint esztelenül belevágj egy "káposztás"kúrába. Hidd el, ezek a hirtelen eltünkt kilók előbb-utóbb visszatérnek. Tapasztalat! :)

2010. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!