Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak van okom félni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak van okom félni az egyik ismerősömtől, valóban le tudja fektetni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki a tipikus rosszfiút, piszkosul helyes, sportos, izmos, magas, férfias. Sajnos pont az ellentéte vagyok neki, egyik nap beszélgettünk Facebookon és szóba kerültek a nők. Ő mondta hogy szinte bármely nőtt meg tudja fektetni, Én mondtam neki hogy ezt azért nem hiszem, erre azt mondta hogy oké akkor bebizonyítja és le fogja fektetni a barátnőmet.. Ha tetszik ha nem...

A barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt. Szerintem ő jobban néz ki mint én,, de úgy érzem eléggé szeret, igaz vannak nézeteltérések de hol nincsenek... eddig hűséges típusnak ismertem meg


2019. júl. 6. 10:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha becserkészi a csajod ahhoz a csajod kell a legjobban. Ő is ugyanolyan hibás lesz.
2019. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Légy hálás neki, legalább tudod majd, hogy állsz a barátnőddel.
2019. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha sikerül neki, akkor a barátnőddel való kapcsolatod nem ér semmit, szóval nem kár érte.

Egy szerelmes nőnek legfeljebb a hiúságát legyezgeti, ha udvarol neki egy nagyon jóképű férfi, de nem fog elcsábulni.

Ha mégis ki akarod fogni a szelet a szépfiú vitorlájából, mutasd meg a beszélgetést a barátnődnek. Remélhetőleg nem írtál olyat, ami miatt a lány megharagudhat rád is.

2019. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3. Törölte a beszélgetést sajnos, hülye messenger már olyan hogy másik is tudja törölni
2019. júl. 6. 11:12
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Milyen ismerős az ilyen jézusom... Tiszteletlen, bunkó és totálisan elvan szállva magától. Én biztos megszakítnék vele minden kapcsolatot.
2019. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Ott helyben megszakítottam volna ezt a barátságot... Ez mégis milyen már?!?! Ne hagyd magad bakker...


30n

2019. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%

Persze, hogy van okod félni, de a jelenlegi helyzettől függetlenül is lenne. A barátod közölte, hogy mit akar. Más srácok nem közlik, hanem próbálkoznak. A barátnődön múlik, hogy mennyire gondolja veled komolyan.

Amúgy a világ ilyen. Az emberek döntő többsége simán félrelép, ha egy sokkal jobb kategóriájú ember kerül képbe.

2019. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Hmm. Akkor beszélj a barátnőddel. Készítsd fel hogy van ez az ismerősöd. És valszeg be akarja cserkészni. Szívességeket fog tenni, simogatni fogja, a társaságát fogja keresni, és vele akar lenni.

De beszélgethetsz a haverral újra, és arról is csinálhatsz képet nem? Tereld a témát a csajozás felé.

Amúgy a csajodon múlik mennyire tisztel. Mennyire van a lelkiismerete a helyén.

2019. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyel csicska, ennek a ferfinek nem a baratnod kell, hanem az erzes, hgy teged lenyom. Ez dominanciaharc, a nod ebben csak egy eszkoz, valojaban rad palyazik. O a vadasz, te meg a vad. Kapd ossze magad es ne hagyd, hogy packazzanak veled!
2019. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

Beszélj a barátnőddel, meséld el ezt neki.

Akár meg is szivathatjátok az "alfahímet", az asszonypajtàs segítsègèvel. Utàna kiderül, mekkora nagy arca van mèg.

2019. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!