Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom felni, vagy valoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom felni, vagy valoban csak a penzt hajtja?

Figyelt kérdés

Parom szerelo es havobta 1x szombaton is dolgoznia kell, reggeltol kora delutanig. Persze ilyenkor 100%os muszakpotlek jar neki.

Most ebben a honapban mar a 3.szombaton megy dolgozni.

Eddig egyutt toltottuk a hetvegeket,orultunk meki.mivel van hogy nekem sincs csak havi 1szabad hetvegem.

Most hogy dolgozik szombaton is...hat nem tudunk egyutt lenni ha szabis vagyok akkor sem,max delutantol.


Egybol arra gyanakodtam hogy uj kollegina van stb es ezert ilyen buzgo.

Meg gondoltam ra,hogy un engem es nem szeret velen lenni,de most koltozunk ossze,gondolom ha unna nem akarna az egyuttelest


De o azt mondta a penz miatt csinalja es mert gyujtogetni akar...


2015. máj. 19. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos mi ezt itt nem tudjuk megítélni, mondjuk ezt vele kéne megbeszélned?
2015. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye, hogy pont egy dögös autószerelő kollegina miatt járjon be szombatonként dolgozni. Eleve kevés az ilyen tulajdonságokkal járó női autószerelő, hiszen ez főleg férfi szakma, másrészt ott van a hét többi napja, hogy flörtöljön vele. Az én párom is inkább szombaton jár túlórázni, mert azzal annyit keres, mintha a hét minden napján maradt volna 12-ben. Vannak sűrűbb időszakok, de jó megkapni a fizetést, és élvezni. Csúnya lenne, ha egyből összeköltözés után azért teperne, hogy minél többet legyen távol tőled, és mást hajkurászna.. talán inkább komolyabban veszi a kapcsolatot, és tényleg felkötötte a gatyáját, hogy jobb legyen a közös életetek.
2015. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Autoszerelo kolleginai nincsenek.

Csak ugye titkarnok.


Amugy ismerem a ferfi kollegait,szoval igen bator lenne ha a munkahelyi csajozast valasztana.... Tuti bekopne valaki

2015. máj. 19. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az összeköltözés megoldás lesz, addig töltsétek el tartalmasan azt a kevés együtt töltött időt.
2015. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!