Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki szépen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki szépen, hogy egy kicsit ő is beszállhatna a költségekbe? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a barátommal, kb fél éve szinte minden nap nálam van, itt eszik, fürdik stb, de még munkába is tőlünk hordja a kaját. Én csak párszor voltam náluk, de mindig vittem legalább egy csokit az anyukájának, vagy valamit. Nem azt várom el, hogy ő is minden alkalommal hozzon valamit, de ha pl elmegy boltba is mindig kifizetteti amit nekünk hoz, pedig pár forintos dolgok... Nem is lenne ezzel akkora gond, de 1 hónapja fejeztem be a sulit és még nem találtam munkát, így nem tudok hazaadni pénzt. Viszont neki van keresete.

Elég lenne ha nem is tudom, hetente hozna egy kenyeret vagy bármit, csak hogy mégis a hozzáállásán látszódna a változás... Anyum is szóvá tette már ezt nekem. Most csak az ő fizetésből élünk.

Az első fogamzásgátlót is én fizettem az ösztöndíjamból, pedig neki akkor is több volt a jövedelme, azóta felezzük, de ennyiért is sokszor össze kellett vesznünk..

Voltam 2 hetet külföldön, és ő ezalatt is többször nálunk aludt mert közelebb van a munkahelye, és mondtam neki, hogy akkor valamit hálául vegyen anyumnak, mert addig is főzött rá stb, pedig csak maga miatt nem főzött volna, de nem vett egy csokit se.

Ha elmegyunk egyutt valahova, egy üdítőre se hív meg.

Én próbálnék javítani ezen, amennyire lehet, szeretem, de így nem tudom mi lesz...

Hogy mondjam meg neki, hogy ez így sok lesz nekünk, hogy ne sértődjön meg?


2019. júl. 6. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Gyerek vagy még nagyon, ha azon aggódsz, hogy megsértődik. Ki kell vágni, mint azt a bizonyos macskát.
2019. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Mit szeretsz ezen a trógeren?
2019. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Igy: Józsi itt eszel, fürdesz stb...ez pénzbe kerül és anyu sajnos már nem bir téged is eltartani. Mivel ez rendszeres légyszives szállj be havi x forinttal a költségekbe.

Ha továbbra se teszi, megmondod nem aludhat ott.

2019. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Elzavarnam.
2019. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Huha, tenyleg gyerek vagy meg, ha a sertodesen aggodsz. Konkretan meg kell mondani, ne hagyd mar h igy kihasznaljon!!!!
2019. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, szinte Te tartod a pasidat. Ki kell hajítani. Ha mindenre sajnálja a pénzt, miért vagy vele? Ez a pacák nyilvánvalóan nem tisztel. Ha egy nő pletykás, csúnyácska, butácska, vagy bármilyen egyéb rossz tulajdonsága van, akkor is kell, hogy valami értékes tulajdonságot lásson benne az udvarlója, amiért vele van, amiért ha már ezt írtad szívesen meghívja egy üdítőre. Vágd ki, mint azt a bizonyos macskát! Találsz Te még olyat is, aki értékel.
2019. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi egy paraszt. Simán kivágtam volna már.
2019. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha te félsz a pasidtól, az nem egy egyenrangú felnőtt kapcsolat. Keress olyat, akitől nem félsz.
2019. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szólni kell neki, nem érzi magától, akkor rég megette a fene az egészet.

Egyébként képzeld el magad mondjuk 5 év múlva, együtt élve vele. Te éppen gyesen vagy, az is elmegy a gyerekre. Magadra egy forintod se marad. Szerinted adna magától, hogy tudj venni magadnak kozmetikumokat, ruhákat vagy mit tudom én..

Nem tűnik túl pozitívnak a jövőképetek.

Szerintem kár erőltetni, bunkó, paraszt dolog amit csinál. Az a minimum, hogyha ennyit van ott és folyamatosan nálatok is eszik, akkor beleszàll a kajàba és segít is.

2019. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Anyukádra is gondolj, nemcsak téged tart el, amíg nincs munkád, hanem odaviszel valakit plusszba. Ha ott lakik, (akkor is, ha hivatalosan nem lakik ott, de álltalában ott tartózkodik) igenis szálljon be a költségekbe, az is mutatja, hogy nincs normális értékrendje, hogy nem ég a feje.

Ha meg még egyszer kiizettetné, amit a családnak hoz, én kiszámláznám neki a vacsorát. Térj észhez!!!

2019. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!