Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan mondjam meg a férfinek, hogy normálisabban használja a WC-t?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk közös albérletbe. Azt nem tudom megérteni, hogy miért pisis utána a WC szinte mindig. Van, hogy a padlón látszanak kis cseppek, de egyszer még a falon is észrevettem néhányat. Arról nem is beszélve, hogy milyen nagyon büdös vizelet szag van utána néha. Megértem, hogy férfiasnak látja, hogy állva pisil itthon is, de ez az igénytelenség a férfiaknál bevett szokás? Az én szememben nem csökkenne a férfias mivolta attól, ha itthon leülne a pisiléshez is.
2019. júl. 7. 14:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
9%
Egy férfi nem pisil ülve. Valahol meg kell húzni a határt mibe szólhat bele valaki és mibe nem. Az hogy egy férfi állva pisil annyira alap dolog, mint a levegővétel. Mintha azt mondanád ne így hanem úgy vegyen levegőt. Magadat szabályozd!
2019. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%

Jobb helyeken ezért lehet ülve is. Egyszerűbb.


Tré helyeken nem, de a te rötyid jobbnak számít.

2019. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
6%

Hú :):):).

Tanúljon meg célozni. Űlve pisilni nagyon gáz.

2019. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
Ahhoz túl férfi vagy, hogy ülve pisilj, de a hugyodat otthagyod, mint egy kisgyerek. Grat.
2019. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
Takarítsa fel maga után, ennyi. Máshol is állva pisilnek a férfiak, és nem kenik össze a falat.
2019. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen helyen ülve jobb, pont emiatt. Ez nem egy idegen rötyi ahol jobb állva, még akkor is, ha mellémegy kicsit, hanem olyan ami jobban karban van tartva.
2019. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell ülve pisilni, csak tanulja meg kultúráltan elvégezni a dolgát. Sok más férfinak sem jelent gondot a normális pisilés. Nálunk két férfi van, soha nem volt még a falon pisi, de a padlón sem.

Ő lehet ezt hozta magával otthonról, ülj le vele és kedvesen mondd meg neki, hogy ha együtt akar élni hosszútávon, eredményesen akkor legyen már kedves odafigyelni bizonyos dolgokra. Te se hagyod a véres tampont szanaszét gondolom, hanem normálisan kidobod magad után. Minimálisan próbáljunk már odafigyelni a másikra is, ha egy helyen lakunk.

2019. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak ilyen nyomorèkul tud pisilni, akkor tènyleg inkább üljön le. Vagy legalább takarítson maga után. De lehetne állva is normálisan csinálni. Az èn fèrjem se ül, de sose tapasztaltam ilyet.
2019. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugrott be:


[link]

2019. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen igenytelennel nem lennék egy lakásban. Nekem tök mindegy, hogy hogyan hugyozik, de rendben hagyja maga után a wc-t.
2019. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!