Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kis testi fenyitest alkalmaz az idovel durvabb is lehet?

Figyelt kérdés
A parom eleg feltekeny tipus,nezi a telefonomat stb.a napokban en is meg akartam nezni az ovet mert volt egy csaj akivel regebben viszonya volt még mielott engem megismert es az o levelezesuket akartam elolvasni.el is olvastam de ahogy a pikansabb reszhez ertem kitepte a kezembol a telefont es mikor vissza akartam venni lelokott az ágyra.ez a viselkedese nagyon meglepett mert amugy egy kedves gyenged ferfi.3honapja vagyunk egyutt,illetve ez volt az elso olyan alkalom amikor olyat csinaltam amit o nem akart.lehet h ez a viselkedese idovel durvulni fog?
2019. júl. 11. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Miért adod neki oda a telefonod?
2019. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Elképzelhető, hogy el fog durvulni, mert képtelen uralkodni magán. Én a helyedben ott hagynám.
2019. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj, nem kell izgulni, idővel rendesen is szájba fog csapni és felmossa veled a lakást, csak hogy élvezzed.
2019. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is féltékeny volt, másfél év után ütött meg, persze ő is kedves volt. Hagyd ott, a mai napig undor fog el tőle, vannak jelek és nálatok ez már az.
2019. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem nincs rejtegetni valom,ha akarja nezze meg a telefonom.ha ez ot megnyugtatja.a multkor pl azert nezte meg mert o szerinte tul gyorsan zartam le a billentyuzarat es vmit titkolok.mondtam h oke akkor nezze meg ha ennyire akarja
2019. júl. 11. 11:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Ez egy betegesen féltékeny idióta.
2019. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Halmai Annamária ***** válasza:
100%
az ilyeneket jobb mihamarabb otthagyni. amúgysem vagy belé szerelmes.
2019. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt még egyelőre az a vörös zászló, hogy ő belenézhet, te meg nem nézhetsz bele. Ne mutasd meg neki, aztán arra reagál valamit, te pedig közlöd, hogy vagy mindketten nézhetitek egymás dolgait vagy senki nem nézhet semmit. Lökdösődés, verekedés meg egy az egyben felejtős vagy kalap kabát, ahogy akkor is, ha nincs kompromisszum.

32/f

2019. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De szerelmes vagyok.a telefon ugy gondolom maganszfera.de neki még ezt is megengedem mert szeretem
2019. júl. 11. 11:56
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj, majd megengeded, hogy megrángasson, falhoz csapjon, mert szereted. Nincs ezzel baj, van olyan nő, aki erre izgul.
2019. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!