Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kis testi fenyitest alkalmaz az idovel durvabb is lehet?

Figyelt kérdés
A parom eleg feltekeny tipus,nezi a telefonomat stb.a napokban en is meg akartam nezni az ovet mert volt egy csaj akivel regebben viszonya volt még mielott engem megismert es az o levelezesuket akartam elolvasni.el is olvastam de ahogy a pikansabb reszhez ertem kitepte a kezembol a telefont es mikor vissza akartam venni lelokott az ágyra.ez a viselkedese nagyon meglepett mert amugy egy kedves gyenged ferfi.3honapja vagyunk egyutt,illetve ez volt az elso olyan alkalom amikor olyat csinaltam amit o nem akart.lehet h ez a viselkedese idovel durvulni fog?
2019. júl. 11. 11:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#9. Ha magánszféra, akkor kezeld is ennek megfelelően, ne akard megnézni az övét és tedd világossá számára, hogy neki sincs köze a tiédhez.

32/f

2019. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nincs rejtegetni valom,ha akarja nezze meg a telefonom.ha ez ot megnyugtatja"


Teljesen lényegtelen, hogy nincs rejtegetni valód. Egyoldalúan jogot formál arra, hogy ellenőrizgessen, figyelmen kívül hagyja a privát zónád, elszámoltat, kontroll mániás és nem hisz neked, nem bízik benned.

2019. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#8 pontosan leírta, ami elsőre eszembe jutott...

Most nyisd ki a szemed, mert rohadtul csukva van. És ő pontosan ezzel él vissza.

Szedd össze magad, és pattintsd (de nem fogod mert "szereted".... 🤮🤮🤮🤮)

2019. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy Te nyugodt szívvel odaadod ha ez őt megnyugtatja hanem az, hogy fordítva ez már nincs így. Ráadásul Te nyugodt szivvel adod mert nem takargatsz semmit de szerinted ő miért kapta ki a kezedből? Mert a pikáns rész még pikánsabb is lett volna ha tovább olvasod ez nyilvánvaló. Vagyis ő takargat valamit. Hogy mit az is elég valószínű.

Vagyis ő nagy valószínűséggel több vasat tart a tűzben melletted de ő a féltékeny. Téged meg ez nem zavar mert szereted. Hát akkor viseld el, hogy flörtölget,esetleg meg is csal és mindehhez még bántalmaz. Magának gyárt indokot, "gyorsan zártad le a telefont" stb, majd eljut oda, hogy nem is szólhatsz máshoz mert akkor dühbe gurul. Sok boldogságot.

2019. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Menekulj meg ma,ha elve akarod meguszni.


Latod ezert nem kell romannal meg videkivel kezdeni. Ott ez a mentalitas.

2019. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Megteheti,mert hagyod.Ez a férfi bántalmaz,betegesen féltékeny,meg is üt,ha tovább hagyod magad megfélelmliteni.Menekülj,jobbat nem tudsz tenni magaddal.
2019. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy. :D hát persze.

Majd akkor írd ki fél év múlva, hogy mit csinálj, mert épp most ütötte ki 2 fogad!


Betegesen féltékeny, te meg jó nagy marha vagy ha vele maradsz. Szóval valahol megèrdemlitek egymást.

2019. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!