Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem jobba a sajat eletemet is? Mit tegyek a bekessegert?

Figyelt kérdés

Parommal nagyon reg egyutt vagyunk mar egyutt elunk. Gyerekek voltunk szinte,kamaszok mikor osszejottunk. Tudom,hogy baromira nem vagyok tokeletes es nem az van h mindenki rossz..de most nem tudom mit tegyek. Alapjaiban miattam megromlottak a dolgok de nagyon szerelmesek vagyunk igy jo lenne megoldani. Megcsalas nem volt a dologban es tavolsag se. A csaladja foleg anyos meg hosszu evekkel ezelott azt gondolta ki kb vagy edes puszi nyuszi pajtasok leszunk en & ok +baratom novere aki baromi tavol el, vagy akkor o inkabb tartana a tavot tolem meg mintha felne kb.. Ez ugy nyilvanul meg h idoszakosan ram tolta magat h ezt v azt csinaljuk pont benan jott ki mert a 100 bol mikor 1x mondtam volna igent pont dolgom volt es nem szempillaspiral valogatas hanem sos.. El fogunk koltozni mi is XY helyre de a novere tok mashol el bazi messze, nem mondtak ki de ereztem h azt hiszik miattal megyunk mas orszagba..majd. Nem vagtak baltat hozzam de ereztem. Parom sose mondta elottuk h miattam..azt mondta kozos dolgunk es kesz. Paromnak regen megjegyeztek h o passziv mindenkivel ha en is jelen vagyok..tokre fajt..Szeretnem a hulyesegeimet elengedni mert ha vkinek baja van velem az az o baja.. Szeretnek beket de nem fogok nyalni mindenkinek. Anyosomra rajon neha h ide oda elhivjon minket ezt lemondjuk mert mar meg kell h emessze ketten akarunk lenni de oket se felejtjuk el.. + kozmetikus vagyok es majd kesobb ha tudok maradok a szakmaban tudom kell a kitartas nyelvtudas stb. Anyos vagy 8X rakerdezett mikor csinalom meg az arckezeleset a szemoldoket a pakolasat es stb. Plane h idopontot adni neki nem lehet mert azt hiszi johet barmikor. + Havi szinten 3 orat v 2t nem birok ingyen dolgozni rajta ezt megmondtam miutan kozolte "nem koltok kozmetikusra" es az eredmeny: sertodes lett. En kusst es nyugalmat szeretnek csaladi beket. Erre megkapom ezt. + Parom mas egyeb dolgon a viselkedesemmel kiakadt..sok voltam ha nem beszelek az a gond.

Az anyja folyamatosan kozel 7 evig probalta ramtolni magat es hiaba mondtam finoman h kettesben akarjuk meg nem vele megyek uj taskat venni megsertodott mindig..😰



2019. júl. 14. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom szerették volna, hogy beilleszkedj, ezért jó lett volna pár közös program, aztán ahogyan tartottad a távolságot, úgy próbálták utánad menni és nyitni feléd. Nyilván szar helyzet, hogy kB családtag vagy, de mégis idegen. Egyszer kétszer lehet kellene venni egy kis ezt azt és rászánni az időt, hogy jobban közeledjetek, talán benned sem lenne akkor ennyi feszkó.

32/f

2019. júl. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát neked is van egy stílusod, az biztos...
2019. júl. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 h erted h "venni ezt azt" mire gondolsz?


#2 bocs h nem kuszok a foldon anyos elott h ingyen dolgozzak miutan kijelenti nem kolt kozmetikusra..kozoltem vele h en az vagyok es nem ingyen. De kulturaltan.


Szoval :) nyugalmat akarok. Beilleszkedni be tudtam annyira amennyire kell es illik. Reszt veszek ha hivnak vhova ez halisten nem heti szintu. Van maganeletunk. 😀

De a kerdes arrol szol..mit tehetnek meg ?? Hogy ne hasznaljon ki senki DE ne is legyek bunko.

2019. júl. 14. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!