Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szemét lennék ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét lennék ha azért szakítanék mert olyan pasit akarok aki megkönnyitené az életemet?

Figyelt kérdés
A mostani pasimban sajnos nem sok ambicio, erő, és lehetőség van. Nem tudja jobba tenni az életemet, nem tudok hozzá kimenni én is külföldre, de még itthon sem tudunk közös albiba menni mert az drága. Sajnos irigykedem a körülöttem lévő nőkre akik mind jobb állású pasast fogtak ki, ami által könnyebb is az életük. Én hol találhatnék ilyet? Eddig mindig peches voltam a párválasztásban. 29L

2017. máj. 17. 00:22
1 2 3 4 5
 1/42 Interferencia ***** válasza:
100%
lol
2017. máj. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%
Azért szakítasz, amiért akaraz. Szíved joga. Viszont tényleg sugar daddy-t keresel?
2017. máj. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
37%

Végre egy nő, akinek benőtt a feje lágya! Fiatalabb korban min. 10/10-es külső az elvárás, aztán amint eljön a családalapítás ideje, hirtelen nem ez lesz a fontos, hanem a vastag pénztárca. Ezért is gondolkodom azon, hogy pár évvel idősebb nőt keresek.

26/F

2017. máj. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nem azt keresek, hanem egy olyan embert aki pl. Nem segédmunkás, hanem pl. Mérnök, informatikus, stb. Akivel kinyillik a világ, nem pedig egy helyben toporgunk.
2017. máj. 17. 00:32
 5/42 anonim ***** válasza:
98%
Miért, te mivel foglalkozol? Nők is lehetnek mérnökök, informatikusok.
2017. máj. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
96%
3. vagyok, pont egy mérnök informatikus :D
2017. máj. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Biológus vagyok, de nem találok munkát. A párom meg segédmunkas az épitőiparban. A környezetemben lévő nőknek sokkal könnyebb életük van akiknek a párja magasabb pozicióban dolgozik.
2017. máj. 17. 00:37
 8/42 anonim ***** válasza:
88%
Magyarul neki van munkája, neked nincs. Menj el árufeltöltőnek, rögtön kétszer annyiból gazdálkodhattok. ;)
2017. máj. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Arrol beszélek, hogy ha a párom nem segédmunkás lenne, hanem jó beosztásu valaki, akkor tudna rajtam segiteni hogy én is találjak valami jobbat.
2017. máj. 17. 00:43
 10/42 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy troll, emberek. :D Tök egyértelmű.
2017. máj. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!