Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem úgy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem úgy a párom mint az elején. Viszont valaki más tetszik. Mit tegyek? 20/l

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki bármit gondolna a barátom egy nagyon kedves, jószívű srác. Teljesen más mint a többi pasi, eddig mindent meg tudtunk beszélni. De valahogy más már az egész. 2 éve vagyunk együtt. 3 hónap után össze költöztünk, részben azért mert menekültem a szüleimtől. Azóta 1 napot se voltam egyedül. A családjával élünk együtt. Sajnos rengeteget vitáznak,ez miatt a barátom nagyon ingerült. Kb 1 éve kezdődött, hogy veszekedni kezdtünk, de elég durván. Különösebb oka nincs csak, mindenen kiabál, van hogy tárgyakat dobál. Egyszer meg is ütött, de ez tényleg csak egyszeri alkalom volt, volt, hogy én is meglöktem, de ez reakció volt inkább arra ha erősebben megszorított. Ezek miatt elkezdtem kevésbé vonzódni hozzá, kevesebbet szexeltünk, persze ezen is kiakadt, és nem értette meg. Találtam pár képet lementve más nőkről a telefonjában, nem kutakodtam, csak éppen képeket csináltam, és megláttam. Mostanában meg csak ezek a gondolatok járnak a fejemben, és nem tudom mit tehetnék. Szeretem, de nem annyira vonzódom hozzá szexuálisan, ami érthetetlen, és nem lehet más oka mint a fent leírtak, mivel az ideálom teljes mértékben.


Ami főleg nem segít a dolgon, hogy az egyik haverja kedves volt velem. És a jelek alapján bejövök neki. És az érzés kölcsönös, tetszik a stílusa, ahogy beszél, és a külseje is. Ez miatt bűntudatom van.

Soha nem csalnám meg a párom, de a szakításon már gondolkoztam. Nem hiszem, hogy képes lennék rá. Annyi mindent terveztünk együtt, de félek, hogy a szexuális vonzalom nem lesz újra a régi. Nem tudom mit tegyek.


Jó lenne egy két tanács, ha lesz valaki aki elolvassa.

Ja és a barátom 23 éves.



2019. júl. 18. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kifújt a gyerekszerelem. Pakolj össze, és menj a saját utadra.
2019. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Már más lyukat csiszol
2019. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene eldontened, hogy a haver iránt csak fellangoltal-e a helyzet miatt vagy tényleg komolyabban beleszerettel.


Egyébként még fiatal vagy ahhoz, hogy egy ilyen kapcsolatban benne maradj.


Ha anyagilag belefer, hogy elkoltozz, akkor érdemes lenne ezt meglepni, és a különlét meg az idő úgyis eldonti, hogy mi lesz a sorsotok.

2019. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Te is csak szexre vagysz massal.
2019. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Ennek annyi. Valahol érthető is. Viszont te inkább kíváncsi lehetsz, milyen az, ha más polírozza a meggymagodat, odúdat. Szakíts!
2019. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Megütött, idegbeteg, más nőket stalkol, mi a kérdés még?

Kuka.

2019. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Megütött, folyton kiabál, tárgyakat dobál, megszorít, ideges... - még jó, hogy "valamiért" már nem kellemes a társasága. De ne más karjaiba szaladj, legyél előbb önálló, ne kiszolgáltatottan menekülj ide-oda.
2019. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Es miert is elsz ugy a 18 eves korban felszedett tinikori pasiddal mintha 50 eves kiegett nyomorultak lennetek 30 millio svacji frank hitellel, ami osszekot titeket jobban mint az isten szava?
2019. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretek párokat "szétrobbantani" tanácsaimmal, de ennek nincs értelme meglátásom szerint.


Sosem lesz már ugyanolyan. Egyetértek az előzővel, hogy kínlódtok más házában és ez nem jó. Akkor inkább laknátok külön egy kis szabadsággal. Fiatalok vagytok még mindketten feleselges ilyen dolgokba belemenni.

2019. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Aki azt írta, hogy csak szexre vágyom mással, az téved mivel sajnos vagy nem sajnos, de volt már elég partnerem a kapcsolat előtt. Az biztos, hogy nem érzek semmit szinte a haverja iránt, csak jófej és nem néz ki rosszul.


A szakítás dolog pedig bonyolultabb. Épp azt tervezzük, hogy fel lesz újítva a ház, és így úgymond külön költöztünk. A szülei már vettek fel hitelt. Én itt akarok a környéken tovább tanulni. Sajnos a mostani munkám nem fizet valami jól ezert nincs keretem, egy saját albérletre, ha el akarok költözni.


Azt pedig tegyük hozzá, hogy én szeretem őt. Szeretem a személyisegét, nagyon jól megértjük egymást. Van közös hobbink, ő is kocka és én is.(Na ebből nem kis kiabálás szokott lenni.)


Szóval össze passzolunk, de ez az időszak kikészít. Azt mondja ha külön fogunk lakni ő változni fog, mert alpból nem ilyen. Ezért is várnék még a dologgal.

Így talán átláthatóbb a helyzetünk.

2019. júl. 18. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!