Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak tetszik egy férfi nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak tetszik egy férfi nagyon, de nem szeretem, hogy mondjam meg, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Udvarolt sokáig (hónapokig) egy férfi, nem szeretem csak tetszik, aranyos, nagyon kedvelem, de valaki bekavart a hátam mögött, úgy jön le számára, mintha szeretném..

Hogy mondjam el neki, hogy nem szeretem, csak tetszik?Megbántani se akarom, hogy "bocsi de csak tetszel",alig ismerlek,( mint az óvodában?)20+N


2015. dec. 13. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki szex után!
2015. dec. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne mondj, hátrálj ki.
2015. dec. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne küldj neki félreérthető jeleket, építsd le.
2015. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!