Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha tetszik nektek egy lány belsőleg, de a külseje nem (kövér)? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 07:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Ez engem is érdekelne. :)
2010. júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Én szerintem igen. Ha tényleg nagyon megfog a belseje xĐĐ:D



16/F

2010. júl. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Fordítsuk meg a kérdést:)mi lenne, ha te 100 kg lennél, és a csajok elfordulnának tőled mind?

Idővel majd rájössz, hogy a külső nem minden..persze fiatalon ciki,ez életkorfüggő,de majd 30-40 évesen más szempontok fognak érvényesülni.

2010. júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm...Természetesen működik az a közhely, hogy nem a külső számít... Pedig sajnos számít a külső, ha nincs vonzalom, szexuális, akkor vajmmi kevés értelme lenne egy párkapcsolatnak. Szerintem hiába minden ha nem tetszik külsőleg. Nagyon fontos, hogy minimális vonzalom legyen. Csak azért mert jl megértitek egymást semmi esetre sem javaslom a kapcsolatot. Ha nem is most, későnn gond lenne...Bár a kövérség is relatív. De az az érzésem, hogy neked nem zsánered a teltség. Szóval milyen kövér, illetve miért? Ha csak azrt mert igénytelen volt, vagy mert a ezt látta otthon, szóvel, hogy enni kell, akkor menthető. Foggyon le!Utána ok...
2010. júl. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

07:36 osnak


Így van! 30-40 évesen más dolgok lesznek fontosak nem a külső!


Hanem a PÉNZ!

2010. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most jöttem össze egy ilyennel. A feleségem csinos volt, de egy pénzéhes ribanc, akitől semmi szeretetet sem kaptam. A mostani barátnőm ugyan kövér, de attól függetlenül, hogy nekem a vékonyak jönnek be, nagyon jól megvagyunk, isteni az ágyban, jól főz, ki tudja mutatni a szeretetét, és imádjuk egymást.
2010. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

9:27


Ne magadból indulj ki...

2010. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na akkor most jöjjön egy kis plusz info.Direkt nem írtam bele a kérdésbe,de az a kövér lány én vagyok.Tudom most jön majd az,hogy fogyjak le stb.Nem mentegetőzni akarok,de nálam vannak bizonyos akadályok ez ügyben (hormonzavar,családi "örökség")Ennek ellenére próbálkozok folyamatosan.És sikerült is 1 év alatt leadnom 23 kg-ot,amiből sajna kb. 6-7 vissza is jött.De még így is rengeteg van rajtam.Ha sikerülne is lefogynom akkor sem leszek szebb látvány mint most (lógó bőr,csíkok stb.)Na szóval van egy srác aki 1 évvel idősebb nálam (én 28,ő 29)akinél úgy vettem észre,hogy tetszek neki (bár lehet,hogy csak beképzelem),de mégse kezdeményezz nálam semmit,de az én kezdeményezéseimre jól reagál.Úgyhogy szerintem szimpi vagyok neki,de a külsőm visszariasztja.
2010. júl. 11. 12:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy duci nő is lehet nagyon vonzó!Nem az alak a fontos,hanem,hogy legyen dekoratív,adjon magára,ízlésesen öltözködjön!:) Egy vékony nő is lehet nagyon rusnya.De szerintem a kisugárzás a legfontosabb!Ha látszik rajtad,hogy jól érzed magad a bőrödben,elfogadod magad,van önbizalmad,azt mások is észreveszik,és az emberek többsége a pozitív kisugárzású egyének felé hajlik!:)

Én legalábbis így látom a dolgokat!:)

2010. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Én 19 éves duci lány vagyok :) A párom egy irtó vékony, izmos fiú (nem egy izompacsirta!). Sokáig feszengtem, amikor úgy ért hozzám, olyan testrészekhez, amelyekkel nem vagyok elégedett, pl a hasam, a fenekem.. de ő így imád engem, ahogy vagyok. Eddig mindig fogyóztam, nem fogytam, most itt a nyár, kicsit többet eszem (azelőtt tényleg alig ettem, mert nem voltam éhes - vizsgák blabla) és fogytam 3 kg-t már! Remélem több is lesz belőle, és nemsokára csini leszek. Na de imád engem és tényleg úgy néz rám, mint egy vonzó nőre :$
2010. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!