Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom nem keres, miközben nyaral?

Figyelt kérdés

Pár haverjával elmentek egy hétre külföldre nyaralni. Természetesen nem szeretnék rajta lógni, de összesen annyit írt eddig, hogy megérkezett. Hiába írok neki, nem válaszol, ráadásul mindeközben facebookon folyamatosan posztolja a képeit. Ha annyira nem lenne ideje, akkor posztolni se tudna. Semmiből nem állna pár szót írnia.


22l és 24f


2019. júl. 19. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Megcsal..
2019. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Halmai Annamária ***** válasza:
49%
valószínűleg nem szeret
2019. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben azt mondanám, hogy nem gáz, nyaraláson biztos jól érzi magát és nem a telefonján lóg, azzal nincs semmi baj.


De így, hogy bizony a telefonján lóg, csak neked büdös visszaírni, így szerintem gáz.

2019. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem normális
2019. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nézi a nőket! (Lehet nem csak nézi :/) nem gondol rád, nem érdekled őt! Küld el a fenébe, nem igazán szeret.
2019. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog. Mikor ment el?
2019. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Az a normális, ami kettőtöknek elfogadható és amit ti megbeszéltek. Nálunk például normális, hogy nem keressük ilyenkor egymást, mondjuk egyikünk sem szokott nyaralás közben a telefonján lógni, szóval talán ez kicsit más. De nekem például eszembe se jutna írkálni a férjemnek, amikor távol van és amikor úgyis pár napon belül elmeséli személyesen az élményeit. Ilyenkor max pár 1-2 sort írunk, ha egyáltalán, azt se minden nap, szerintünk semmi értelme ezeknek a "mizu" típusú felszínes üzengetéseknek. Nekünk ez a normális, de ahogy látod, másoknak egyáltalán nem az. Ha zavar, akkor higgadtan, hiszti nélkül beszéld meg vele, amikor hazaér és akkor legközelebb jobban odafigyel.
2019. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális..
2019. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
Figyelj gondold magad az ö helyébe ha te szereted akkor elvisz téged is kicsit kikapcsolodni másrészt vagy ír üzenetet na most én nem hinném hogy ebben a dologban valoban a barátai éennének. Sajnálom én is áttéltem nem egyszer de sajnos nagyon valószínü hogy már nem szeret és meg is csal... :(
2019. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!