Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a volt barátomtól kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt barátomtól kapott ékszert viselem miközben már más barátom van, az gáz?

Figyelt kérdés
Ti hordanátok? Tulajdonképpen nem amiatt hordom, mert tőle kaptam, hanem mert szép, csak ugye az a kérdés, hogy ez a barátomnak rosszul eshet?

2014. aug. 19. 00:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nekem szarul esne! :'(
2014. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Másikat hordj
2014. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Erre lehetetlen egzakt választ adni, a párodtól kell megkérdezni, hogy őt zavarná-e. Engem igen.
2014. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem is de csak azoknak gáz akik tudják eme ékszer történetét , elég szomorú :(
2014. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki tudnia hogy az a másik fiútól van. Mivel te tudod neked nem jelent már semmit csak azért viseled mert szép akkor minek kéne neki tudnia kitől van? Úgyis csak kombinálna ..
2014. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
persze, h hordanám. az egy emlék, ajándék, az érzelmekhez semmi köze.
2014. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Egy targy,ertem ugy,hogyha egy botmixert kapsz,es szakitotok,akkor a botmixert se rakod el a fiok melyere,vagy dobod ki. Hanem hasznalod...szelsoseges pelda,de en hordanam,a mostani parom pedig azt mondta nem zavarna:)
2014. aug. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem qrva gáz... Én szakítás után biztosan nem hordanám a tőle kapott ékszert, főleg, ha már új pasim is van. Hiába nem tudja a jelenlegi barátod a történetét, így is bármikor kiderülhet egy közös ismerős révén pl. És akkor már nem csak ciki, hanem bántó is lesz neki, hogy egyrészről miért hordod, másrészről meg még csak el sem mondtad neki. De te tudod.
2014. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja!

Valakit zavarna valakit meg nem.Én nem estem még bele ilyenbe,úgyhogy saját tapasztalatot nem tudok mondani.

Viszont az a legegyenesebb,hogyha megkérdezed tőle,hogy zavarná-e.Persze közlöd vele,hogy semmiféle érzelmi kötődés nincs,egyszerűen csak tetszik!

2014. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
wtf? de ti hány évesek vagytok amúgy? az én pasim sose sértődne meg ilyesmi miatt... én meg nem járnék olyan pasival, aki ilyenen megsértődik... :D
2014. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!