Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak le akar fektetni? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akar fektetni? Van egy srác 20éves, (én 19 vagyok). Neki már 3éve van bartánője, de mikor találkozunk vagy msnen dumálunk nagyon kedves velem. Mindig mosolyog, meg bókol.

Figyelt kérdés

A múltkor is msnen beszélgettünk, írta h kell vmit otthon csinálnia de nincsen sok kedve, segíthetnék neki, erre írtam h messze van, a válasz ez volt :(

Meg olyanokat ír, hogy szíja édes, kedves.

De van egy probmélma. Azt írta, h jó h van bnője de néha kell egy kis változatosság.

De a végén meg azt írta,h gondolkodott már rajtunk, de még nem tudja, h mit akar.

Szerintetek akkor csak leakar fektetni? Mert én erre jutottam. Köszi


2008. nov. 13. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég egyértelmű, igen. De szar duma ez a kell a változatosság :D Ne menj bele semmiképpen, neked sem esne jól, ha te lennél a barátnője helyében.
2008. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
mondta egy szóval is?
2008. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2008. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!