Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai tanácsadás 1 alkalma...

Genetikai tanácsadás 1 alkalmas vagy többször kell menni?

Figyelt kérdés
Nincs semmi olyan a családban meg az ultrahangon sem volt csak a fogadott dokim a pajzsmirigy miatt mégis beutalt. Gondolom ajánlanak fel fizetős vizsgálatokat majd, de ha én olyat ha nem lesz magas rizikó akkor nem szeretnék. Ha nincs + vizsgálat akkor csak egyszer kell elmenni? Meg amúgy a férjemnek ott kell lennie?
2019. márc. 6. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem jön ki semmi kockázat akkor nem szoktak további vizsgálatra küldeni. Egyébként a férjjel/apával kapcsolatban is tesznek fel kérdéseket, ezért nem árt ha ott van ő is.

Nekünk a magzati UH-n volt eltérés, ezért mi ezért vagyunk visszatérő vendégek a genetikai tanácsadáson, szóval egyébként igen, van olyan, hogy ez több körös.

2019. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Böbe1990 ***** válasza:
Szia. Nekem az előző terhességem miatt(18hetes uh-án derűt ki, hogy beteg a baba és megkellett szülnöm) küldtek genetikára a jelenlegi terhességemmel. Mindig rendben volt most minden szerencsére, ennek ellenére nekem minden uh-ám genetikával egybekötött volt. Most 30hetes vagyok, de a 32hetes uh-ám is igy lesz.
2019. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!