Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kapcsolatban fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban fiúknak mennyire fontos hogy egy lánynak legyen humora?

Figyelt kérdés

Volt olyan lány ismerősöm aki észre sem vette amikor vicceset mondtam. Aztán volt olyan aki mindenen nevetett de látszott hogy nem is érti. Volt olyan aki sokszor félreértette és megsértődött. Találkoztam olyannal aki rendkívül jól szórakozott. És a legritkább pedig hogy ő maga is meg tudott nevettetni engem vagy vissza tudott vágni egy humoros megjegyzésre szintén szellemes mondattal.


Azt vettem észre hogy sok nőnek nincs humorérzéke, vagy csak bizonyos humort kedveli, de elvárja hogy a férfinak legyen és megnevettesse őt, viszont ő maga humorosat nem tud mondani.

Persze tisztelet a kivételnek ritkább esetekben.

És az emancipáció és a nemi szerepek változása nyilván megváltoztatja majd ezt is.



2019. júl. 26. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én értem a viccet, csak nem szeretem :D
2019. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

A férfiaknak annyira nem fontos ez. Szörnyű felismerés ugyan, de a férfiaknak nem számít az intelligencia, a humorérzék, hogy egyedi látásmódod legyen - legyél kedves, dédelgesd, ha igényli és nézz ki jól.


Ennyit várnak el a férfiak.

2019. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
A pasik inkább a hisztis pcsákat szokták szeretni, nem a humoros nőket, úgyhogy minek erőlködjünk :D
2019. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

én csakis ilyen lánnyal lennék együtt, volt mind2 fajta

sokkal jobb az ha bármivel lehet poénkodni a másikkal és ő is poénkodik, jókat nevetni együtt


volt ilyen beképzelt "én m1ss faxomsetudjakivagyok" barátnőm aki az elején nagyon nem ilyen volt, hát hiányzik is, mint mókusnak az erdőtűz :D


mindenféle kapcsolatomban igénylem a humort, párkapcsolatban meg főleg!


26F

2019. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hármansnak igaza van + miért baj, hogy bizonyos humort kedvel? Nem vagytok egy hullámhosszon, kész...senki se kedvel mindent...
2019. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a humor az egyik legfontosabb alappillére egy jól működő kapcsolatnak. Nagyon sok mindenen át lehet jutni, ha tudunk rajta nevetni.

Szerencsére én megtaláltam azt a társat, akivel azonos a humorérzékünk és nagyon sokat nevetünk.

38N

2019. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szarkasztikus humort tolok, kicsit fanyar ízzel. Szangvinikus vagyok, és sajnos sok nő éppen emiatt nem nyitott az erotikus poénokra sem.
2019. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
ép nő nem fog egy szinte idegennel szexuálisan poénkodni, mert tudja,h ogy úgyis félreérti...
2019. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen egyetértek a kettessel, szerintem inkább a butácskább csajokat szeretik a pasik. Ha esetleg valakinek még ironikus humora van, egyenesen menekülnek, bunkónak tartják. Még nem találkoztam olyan pasival, akinek imponált volna, ha csipkelődök. Ezért rendesen vissza is fogom magam. Pedig rohadt jó baromságok jutnak néha eszembe, amit max hasonló csajokkal oszok meg, és röhögünk fél órát.

A pasik RAJTAM szeretnek nevetni, ha bénázom, butácska vagyok, vihorászok. Mer az olyan cukiii.

2019. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es pedig de... :D Én kifejezetten szeretem, ha egy nőnek van humora, főleg olyan, mint a tiéd is. Bár van esély arra, hogy kiakasztanánk egymást. :))
2019. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!