Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik a Mondoconon ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a Mondoconon ismerkedtek meg a barátnőjükkel/barátjukkal azok hogyan ismerkedtek ott vele, milyen szituációban?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondoconon hanem egy megyei animés találkozón voltam, de amugy ugyan az csak kissebb! Éppen egy vetítést néztünk páran, és ő pont előttem ült. A vetítés után oda fordult felém és a barátnőm felé. (Ők már ismerték egymást) és bevágott egy hentaios poént. Elnevettem magam utána szóba elegyedtünk. Megdicsért stb. Ő akkor a szervezők közé tartozott, és később elkezdett árusítani tombola jegyeket. Én oda mentem hozzá beszélgetni mivel nem ismertem szinte senkit. Aztán befogott engem is árusítani xd ketten jobban ment az üzlet :D egy óra mulva már profi eladónak éreztem magam mert az elején fura volt hogy idegenek jöttek oda hozzám. Beszélgettünk sokat majd fb on bejelölt és elhívott randizni.
2019. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!