Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mennyire megbocsáthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire megbocsáthatatlan bűn, ha egy nő első randiról késik, kb fél órát?

Figyelt kérdés

Múltkor találkoztam egy pasival és nem tudja ezt a fél órát feldolgozni. Előre szóltam neki, hogy ne siessen, inkább picit később talizzunk, én is késni fogok, mert közbejött valami. De mintha a falnak mondtam volna. Kb fél órát késtem, de elnézést kértem, ő megjegyezte, hogy nem kicsit, fél órát. Mondom, direkt szóltam előre...

Amúgy szimpi lett volna, bár nem nagyon éreztem az összhangot kettőnk között, mert nem láttam igazán pozitiv visszajelzést, inkább mintha gyorsan túl akarna esni a randin. A megérzésem nem csalt, mert azóta nem keresett és közös ismerőstől visszahallottam, hogy felhozta sérelemnek hogy késtem. Nem tudom, ez számít-e, de vezető beosztásban is dolgozott egykor. Lehet, hogy valami szakmai ártalom...Mindegy, ilyen fafejűvel úgysem tudnék együtt létezni, csak kíváncsi vagyok, más hogyan látja...

Kort írjatok légyszi, fiúk! Ő 40-es, talán már az a korosztály rugalmatlanabb?


2019. júl. 29. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben addigra volt számcsere, meg ilyesmi, küld egy SMS-t, hogy késik. Akkor nincs baj, megvárom. Ha szó nélkül nem bukkan fel fél órán keresztül, akkor már rég ott se vagyok, mikorra megérkezik.
2019. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem nagyon tolerálom a késést, de ha előre bejelenti az illető, hogy késni fog, akkor nem csinálok belőle problémát.

Ha viszont ott helyben derül ki, és semmittevéssel kell eltöltenem fél órát, ami idő alatt teljesen elegem lesz az egész találkozásból, és ő csak akkor jelenik majd meg, mikor ez már bekövetkezett, az elég rossz.

2019. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Jó, hát ez elég sok mindentől függ.

Nekem úgy tűnik, hogy el vagy magadtól szállva, szal az egész kérdés alapján én meg se vártalak volna :)

2019. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen szóljon hogy késik! És ne érezzem ugy hogy palira vett...
2019. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Én nem bírom, ha valaki késik. Én egy olyannal nem tudnék együtt lenni. Aki tiszteli a másikat és fontos számára a találkozó, akkor eleve addigra beszéli meg, amikorra oda is tud érni. Ha pedig elfogadott egy időpontot, akkor tegyen érte, hogy ott is legyen. Amúgy mázlid volt vele. Én 15 perc után elmegyek. N35
2019. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 peca1000 ***** válasza:
100%
Mivel szóltál előre, és időben, így nem gáz, ezért nem kellett volna ekkora hiszti levágnia, hiszen tudta, hogy ráér később jönnie, és hogy mennyit késel.
2019. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó, egy kisvárosban könnyebb odaérni bárhová, de itt Pesten azért vannak távolságok, meg néha olyan katasztrófa a közlekedés is...
2019. júl. 29. 23:00
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

#5 + 1. Ilyen egy igazi nő, mint 35n. 🙂

31F

2019. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha igazán szerelmes vagyok, simán megvárom, ha sosem jön el is.
2019. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Sosem jön el is? Are you magyarski?
2019. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!