Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28 év körüli nőknél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 év körüli nőknél mennyire elvárás, hogy legyen a pasinak autója, akivel randizgatnak?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 22:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%

Nekem csak a jogsi elvárás, autóm van.

A jogsi azért lenne több, mint jó, mert gyakran járok el, barátokkal vagy akár egyedül autós túrákra, és nem lenne rossz, ha a párom is részt tudna venni ezekben.

2019. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Én nem az autóval randizgatok, hanem a pasival. Sokkal inkább elvárom, hogy értelmesen rakjon össze egy mondatot.
2019. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Nalam elvaras.
2019. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen alap.


Akinek van autója, az elvárja hogy a férfinak is legyen.

Ha nincs akkor pedig azért ,hogy legalább valaki fuvarozza.

2019. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Ez a minimum ennyi idősen. És valami normális kocsi, nem egy vacak Suzuki.
2019. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem az. Nekem sincs se jogsim, se autóm. Ha kellene, megcsinálnám, vennék. Olyat meg nem várok el, amit magam sem hozok.
2019. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%

A jogsit én is elvárnám. Megkönnyíti az életet nem kicsit, legyen szó csak egy szimpla nagybevásárlásról. Francnak sincsen kedve a 20 kiló cuccot még a buszra felrángatni, minden nap meg nem fogok boltba menni. Vagy mondjuk utazni is sokkal egyszerűbb. Azokra a helyekre mondjuk belföldön ahova érdemes elmenni mert nagyon szépek és természetközeliek kb lehetetlen eljutni tömegközlekedéssel. Belföldi távot mondjuk még levezetek egyedül, de szeretem a nagy túrákat sok kocsikázással és akkor már örülök ha a párom átveszi egy kicsit a vezetést.

De például ha valaki gyereket szeretne akkor már nagyon alap az autó. Ha esőben, hóban suliba kell vinni vagy elalszik reggel. Ha megbetegszik ne a hidegben kelljen rángatni, vagy ha rosszul lesz az éjszaka közepén legyen mivel orvoshoz vinni, ha kirándulni mentek ne a vonatra kelljen a 10 kilós babakocsit felküzdeni stb stb. Egy bizonyos életszakaszban már annyira nehéz autó nélkül.

2019. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem is tudom nagyszüleink meg az ősök hogyan élték túl. 😩
2019. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én 31 múltam mikor meglett a jogsim. Előtte sose kellett mert mindenhova gyalog es tömegközlekedéssel jártam. Aztán lett egy lányom. Bár az első 3.5 evben volt aki cipelje a seggem. Később elváltam és elhatároztam hogy bizony ha nem akarom is megcsinálom mert az már fél siker ha a jogsi megvan. Nem bánom egy percig sem hogy letettem. Már csak autót kellene vennem de az még sok idő amíg lesz rá keret.


31N

2019. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nálam nem az..
2019. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!