Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvárhat ilyet a pasas a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhat ilyet a pasas a mai modern világban, hogy elsö talalkara odautazzak az ö városába?

Figyelt kérdés

Egy tanult pasas , fogorvos tehat van penze vonatjegyre , de ö nagyon sokat dolgozik hetközben es ha hetvegen utazik , nagyon faradt lesz

Azt se ajanlja hogy kifizeti az utam.

Mondjuk en nem is akarok hozza menni elsö talalkan , túl korai lenne

Most tudom, jöhet ö is , de a kerdes az, hogy ez az ajanlata nem azt mutatja hogy nem túl motivalt a talalkozasra , vagy tenyleg elvarhatja , hogy tegyek en egy lepest , ha nekem ö fontos ?

Konkretan megmondta azt is , hogy szeretne ha történnének dolgok , tehat nem csak kavezas stb

Vajon meg van szokva , hogy dölnek a nök es nem kell tegyen semmit , mert raharapnak a titulusára?

( utananeztem a kilétének , tenyleg az akinek mondja magat )



2018. nov. 24. 18:43
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Tudom , hogy sok nö van, aki az en koromban örulne ha ranez egy ferfi es odautazna , de en nem fogok .

Csak kivancsi vagyok , hogy mi allhat az ajanlat mögött ?

2018. nov. 24. 18:47
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez az ürge gáz. Valószínűleg csak meg akar szúrni. Abszolút udvariatlan ilyet kérni első találkozást illetően, hogy utazz oda te és még ki is emeli, hogy meg akar kapni. Még ha így is van, ezt ott személyesen kellene demonstrálni, nem beszélni róla.
2018. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
Nekem azért furi. Akármekkora ász, legyen tartásod. Én nem mennék, jöjjön ő.
2018. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
"Konkretan megmondta azt is , hogy szeretne ha történnének dolgok , tehat nem csak kavezas stb" Én inkább ezen aggódnék, nem azon, hogy neked kell utazni...
2018. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
A te korodban. Hány éves vagy?
2018. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne utazzál, ha kiváncsi rád jöjjön érted.
2018. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 peca1000 ***** válasza:
92%

Megteheti, ekkora ász!


Minek pedálozzon, ha valaki akarja őt, tegye meg amit kér.


Nem kötelező, kereshetsz mást.


Én nem mennék a helyedben, hiába fogorvos, és jól tud tömni :D

2018. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

En sem megyek

Meg az is lehet h meleg es nögyulölö , közepkorú es sehol vlt feleseg , gyerekek

Allitólag tanult

2018. nov. 24. 19:00
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

Jaj, te írtad ki múltkor, hogy a menő fogorvossal együtt vagy, de te fizeted a vonatjegyedet, ő megtehetné, de nem segít, meg ő sosem megy hozzàd.

Ennyire akarsz egy fogorvost magadnak?

2018. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
Jó lesz vigyázni. Gagasztár mondta, hogy az orvosok a leg betegebbek/perverzebbek.
2018. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!