Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Mit néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit néztek meg egy lányon legelöször?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én szeretem ha ápolt,aranyos,ápolt ,normális lány nem k*rva , félős is lehet de csak kicsit , szeressen .. külső mind 1 átlagos legyen , az se baj ha nagyon szomorú mert akkor meg tudom vigasztalni mindenhogy hogy neki jobb legyen .

17/f

ha ez megvan :D akkor nem lesz gond

2010. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1) Haja

2) Arca

3) Melle/Feneke

4) Alakja

4/5) Hangja

5) Ruha

2010. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az arcát, aztán hogy mennyire adja magát... és a legfontosabb mindig a belső lesz. szerintem az arca után ne menj lejjeb inkább beljebb.
2010. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Általában a megjelenése (ápoltság, öltözködés), testalak (arc, mell, fenék, testtartás, járás, stb.). De a személyiség sokkal fontosabb.
2010. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Funktasztikus ***** válasza:

én ugyan azt szinta mint a második:


1) Haja

2) Arca

3) Melle/Feneke

4) Alakja

5) SZEMÉLYIOSÉGE

2010. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
érdekes... a személyiség elé helyezed az összes testrészét... de akkor te megnézed azt a csajt. aztán megdugod azt a csajt. de szeretni maximum csak a testét fogod... ha neked ez számít, és van egy kis pénzed akkor van egy profibb megoldás.. remélem nem kell ragoznom.
2010. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy hülyeségnek tűnhet, de én MINDEN embernek először a szemét nézem. Abból sokminden leszűrhető egyből, amit esetleg az illető nem árul el magáról. Utána az arcmimika miközben beszél, ami elárulja, hogy hazudik-e avagy sem. Kicsit mondjuk olyan, mint a Lie To Me-ben :)

Amúgy utána mellek, és folyamatosan megy lejjebb a tekintetem.

2010. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Funktasztikus ***** válasza:

07-12 14:19

ez nem sorrand volt:D

2010. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
arc és a szemek!!!! én ezután döntöm el hogy megéri az utána fordulás!!!:)
2010. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Alak (derék, csípő), arc

2. Mell, lábak

3. Bőr

4. Hang

5. Mozgás


A belső számít az egy hatalmas képmutatás. Mindenki mondogatja, mégis a bombázó nőkre meg a jóképű faszikra hajt mindenki.

2010. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!