Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk egy buliban mit néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk egy buliban mit néztek meg elősször egy lányon?

Figyelt kérdés

Mi az ami elősször feltűnik az arcon és a testen kivül?!

Pl: kiegészitő,ruha,magassarkú,haj stb...

Köszi. :)


2011. okt. 7. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
a melle, a segge és az arca
2011. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem unjátok még az ilyen kérdéseket?????

hát nem tökmind1 mit néznek meg először a pasik??? amit először meglátnak, ha háttal állsz nekik akkor a segged, ha szembe akkor a melled azt kész!

2011. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy kivel van. Madarat tolláról...
2011. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mennyire részeg
2011. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

hát hogy hány kan van már rátapadva, érdemes e egyáltalán jobban megnézni az első felmérésen túl. aztán ha még üreske, akkor na vajon mér, elsőre néz ki csak jól, vagy tényleg jól néz ki és véletlen maradt eddig üresen.

ne is álmodj róla hogy bárkit érdekel a kiegészítő meg a magassarkú... buliban szted ez számit? meg akárhol máshol? buliban a melle meg a segge, meg az arca sem árt ha nem olyan hogy zacsit kell rá húzni.

am én nemvok partyarc, szal nemis nagyon járok bulizni, de így nézném a csajokat ha erre alkalmam lenne...


am meg rohadtul nem ez számit nekem egy nőben, ezért is nem ismerkedek bulikban. ott ugysincs értelme normális lányokat keresni, ott csak bulizni lehet, amire a testi adottságok pont elegek.

2011. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Például azt, hogy le tud-e írni egy értelmes mondatot magyarul.
2011. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
valakinek a popsiját valamelyiknek a melleit valakinek a szép szemeit és arcát ha a szemeit meg az arcát akkor szeretem ha a testét akkor szexelni akarok azt is megnézem kikel van van e ott valami pasi aki tapló vagy tapló barátnő
2011. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sálálálálálálálá válasza:
Elöttem szóló barátomnak üzenem hogy ÍGY VAN !!!!
2011. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. nov. 6. 22:47
 10/10 anonim válasza:
megnézem mennyire részeg! vagy hogy mennyire kell még leitatni xD :D
2013. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!