Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyi románc egy főnökkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi románc egy főnökkel?

Figyelt kérdés

Megtetszettünk egymásnak, egy addig számomra ismeretlen főnökkel (nem az én főnököm, másik kirendeltség vezetője), szingli vagyok már tavaly ősz óta. Ő azt mondja, nem boldog a házassága, csak hivatalos közös ügyek "tartják össze" a feleségével. Nekem nincs jogom ezt az állítását sem megkérdőjelezni, sem egyáltalán felülbírálni, nem érdekel. Akár igaz, akár nem, ez a főnök tetszik nekem, én is neki, de nem akarok tőle komolyabbat, nem akarom, hogy velem éljen. Csak a boldogságot szeretném vele élvezni.

A munkahelyemen már köttettek házasságok munkahelyi szerelemből, volt egy olyan eset is, hogy a kolléganőm a nagy főnököt elszakította a feleségétől, családjától és kiharcolt tőle magának sok pénzt és lakást is. Nekem ezek közül egyik sincs szándékomban az illető főnökkel.


2010. júl. 12. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függetlenül, ha összejössz vele, akkor még megkapod a káin-bélyeget, mert ugye nős... Ha nagyon akarna el tudna válni. nincs olyan, hogy lehetetlen, csak tehetetlen. Igy meg csak a kvája lennél...
2010. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nős, hagyd ott.
2010. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kettőn áll a vásár. Ha a feleségével rendben lennének a dolgai, a kapcsolatuk, akkor nem közeledne hozzám.

Ha valóban a feleségével csak közös vagyoni dolgok kötik össze, akkor miért ne érezzem jól magam vele? Ez még nem jelenti azt, hogy emiatt engem meg lehetne bélyegezni. Ráadásul nem is költöznék össze vele. Sem vele, sem más férfivel, ennél jobban szeretem a függetlenségemet. Ugyanakkor nő vagyok és ha tetszik ez a főnök, aki lehetne akár főnök, akár nem, ha tetszünk egymásnak, miért is ne...

2010. júl. 12. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!