Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex a főnökkel? Volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a főnökkel? Volt egy céges buli, ahol nem az én főnököm, hanem egy másik részleg főnöke (aki elég magas pozícióba van) rám hajtott.

Figyelt kérdés
Csókolóztunk, történt volna más is, de túl sokat ivott. Szóval ezek után felhívott, hogy lenne-e kedvem találkozni vele. Tudom, hogy csak szexet akar, és nagyon bejön nekem. Mellesleg ő is én is egyedülállóak vagyunk. Még soha nem csináltam ilyet de nagyon kívánom. Mit csináljak?
2010. jún. 7. 21:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
vesd oda magad neki azt kész!
2010. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
36%
Persze, csináld. Rossz kis szajha lehetsz.
2010. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Komolyabb válaszokat várok....
2010. jún. 7. 21:25
 4/30 anonim ***** válasza:
33%
hátha előrébb jutsz így te kis számító kurv@
2010. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
39%
Dobd szét a lábad...hátha kijár neked egy kis fizetésemelést.
2010. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Oké, csak hogy értsük, nem azért mert a főnök(az inkább visszatartó), hanem mert nagyon tetszik. És nem hiszem, hogy ezért minden kurv@nak el kellene mondani.
2010. jún. 7. 21:29
 7/30 anonim ***** válasza:
59%

szerintem a kérdésben nem volt semmi számító.ááááááá

ha bejöttök egymásnak, mért ne?lehet még jó sül ki a dolog.de vigyázz a munkahelyi áskálódókra, akik szintén az előrelépést látják a dologban.:-)

2010. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%

Te magad írtad...: "... (aki elég magas pozícióba van)..."

Ez elég gáz...innen is látszik, hogy tényleg számító vagy...ahogy ezt egy korábbi hozzászóló is mondta...!


Egyébként meg ha kurv@ típus vagy, akinek elég az is, ha csak eszköznek használják, akkor menj bele...!

Én spec sose tudnék...de hát...én rendelkezek erkölcsi értékrendekkel, meg én nem tudom érzelmek nélkül, de hát különbözőek vagyunk=)

2010. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Az elég magas pozíciót azért írtam, mert pont ezért, ha történne valami és kiderülne, akkor pont hogy ennek tartanának, amit az előbb kommenteltek. A hangsúly azon van, hogy nagyon tetszik, és már régóta... És nem érzelmek nélküli...
2010. jún. 7. 21:35
 10/30 Fke ***** válasza:

nem támogatom az érzelem nélküli szexet.

de miért nem mész el vele? nem kötlező dugni csak mert magas pozociója van!

2010. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!