Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire "gáz" manapság, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "gáz" manapság, ha még soha nem volt barátnőm? 20/F

Figyelt kérdés
Igen soha nem volt még barátnőm. Gimis koromban voltam randikon, de mindegyik úgy sült el, hogy, amikor a lányok személyisége kezdett kibontakozni, akkor tudtam meg a valós énjüket. Mit is értek ezalatt... azt, hogy ez most durván hangzik, de szemetek (értsd: szó szerint) voltak. Pl. "Imádom a piát, jobban, mint bármit". Lenéztek másokat vagy egyszerűen k**vák voltak (17 évesen már...). Ezek általában vakrandik, vagy haver hozott össze randik voltak, nem nem ilyen az ízlésem. Na de ez akkoriban (17-18évesen) nagyon visszafogott. Emiatt nem is érdekeltek a lányok, mert nem akartam ezeken újra átesni, így is boldog voltam nélkülük. Még most is, ha elmegyünk inni pár sört a barátokkal a pultnál vagy valahol, mindig "szép" lányok teljesen kiestek a világból olyan atom készek. Na de a lényeg. Rosszul kellene éreznem magam, vagy gáz, hogy sose volt barátnőm? Mert én magam nem érzem rosszul, csak a mai világban már az is szégyen, ha 12 évesen nem vesztettem el.

2019. aug. 2. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem gáz, nyugi. Ez nem lóverseny. Mindennek eljön az ideje. ;)
2019. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem az a szégyen hogy 12 vagy 20 évesen nem vesztetted el...

és igen sajnos megértem nagyon sok a züllött elfusaralt gerinctelen becstelen elvtelen ember mind ferfiban mind lányban!


És sajnos még külföldön sincs ez másképp 😕😪🙁 ott is az ilyenek vannak többségben! Nagyon nehezen lehet talalni egy olyan lányt akinek helyen van az onertekelese és az onbecsulete de ahogy latom srácoknal is van ez a gerinctelen viselkedés...


Jo most azt sem akarom mondani hogy én szent vagyok nekem is megvannak a hibaim de minden nap próbálom a helyes döntést meghozni hogy ne legyek olyan mint ők!


De az a legrosszabb hogy ez egy nagyon szemvedésteli út mig ők el vannak full boldogan... mert nem rendelkeznek vagy nem akarnak rendelkezni elvekkel és bármely erkölcsi tulajdonsággal...

szoval mar kezdem én is azt hinni hogy mi a faxnak vagyok en is ilyen jobb lenne be olvadni.... 😪😪😓


“Csak bízom benne hogy eljő az idő mikor a világ megadja a lehetőséget hogy változtassunk rajta ezáltal megváltozzék a világ miben élünk”

2019. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Jogod van a saját jó vagy rossz sorsodhoz, a szerencsétlenséghez, amit kaptál, tehát rajtad kívül senki másnak nincsen joga bárhogyan is értékelni téged vagy az életedet. Tehát ne fogadd el senkitől a semmilyen jelzőt!
2019. aug. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányok szemében gáz. Ha odáig jutsz, hogy van esélyed összejönni egy lánnyal, mindenképpen kamuzz neki legalább egy-két exről!
2019. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: 3-as vagyok, lány vagyok.
2019. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi gáz sincs benne, sőt, nálam inkább pozitívum, az indokaidat tekintetbe véve. Ne kamuzz! Nincs értelme. Minek festenél magadról hamis képet? Vállald fel önmagad, és aki képes rá, az úgyis értékelni fog majd. :)

19/l

2019. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nincs benne mit szégyelnem :)
2019. aug. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!