Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nő randi alatt hangoztatja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő randi alatt hangoztatja, hogy nem akar semmit, nem vagy az esete, majd mégis a lakásán köttök ki. Manapság mégis miként gondolkodnak a nők?

Figyelt kérdés
Erre komolyan kíváncsi vagyok, mert kezdem úgy érezni magamat, mintha kimaradtam volan egy körből, vagy egy alternativ, nagyon szürreális univerzumban élnék. Mi az oka, hogy a nők képtelenek a normális, egyenes kommunikációra?
2019. jún. 2. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Jól telt az este és időközben meggondolta magát. Sikerült meghódítania. Ennyi.
2019. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarna semmit, akkor randira se menne el...
2019. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak remélte, hogy dugni legalább jól tudsz, és az este nem megy teljesen kárba, de emberileg nem kellettél neki.

Mi nem egyenes ezen? Azt akartad volna hogy úgy intézze a dolgot, mint a pasik, akik lehazudják a csillagokat is az égről a szexért?

2019. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Hát ilyen nő nekem is jó lenne, de sajnos még a találkozóig sem jutok el senkivel sem.
2019. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam már 2 üléses sportkocsit, de sosem vennék, mert nem tudnám kihasználni, sem a családi, sem a munka életemben.
2019. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki jól dug-e, két emberes mindig. Hiába ért a férfi a nőhöz, ha az béna, fadarab. Ez csak mellékes megjegyzés. Figyelj, vannak nők, akik A-t mondanak és B-t cselekednek. Ennek oka, hogy nem akarnak immorálisak lenni, de valójában vágynak az élvezetekre. 31F
2019. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi történt, hogy beindítottad az ösztöneit, jól működött a kémia. Mi a baj ezzel?
2019. jún. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!