Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy hagyjanak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy hagyjanak rá időt a lányok, hogy megismerjenek, milyen is vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem, hogy a lányok azelőtt otthagynak, mielőtt én úgy gondolnám, hogy igazán megismertek.

Többszőr az az indok, hogy azt mondják semmi baj nincs velem, meg rendes is vagyok, csak úgy érzik valahogy mégsem találtuk meg a közös hangot. Mitől lehet ez? Hogyan javíthatnék ezen?



2019. aug. 3. 19:53
 1/6 A kérdező kommentje:
23/F
2019. aug. 3. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ne tudd meg, nekem hány ilyen volt, mielőtt megtaláltam azt, akivel minden passzol. Már szinte nemis hittem abban, hogy valaha kölcsönös szerelemben lesz részem. Legyél türelmes.

23L

2019. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

A lányoknak csettintésre jön jó pár jóképű srác, akik elviszik randizni (sokan egy kósza szex reményében, de akkor is), a legtöbben nem fognak valójában megismerni, mert az idő- és energiabefektetés. Ők pedig éppen önmagukat valósítják meg.

Tisztelet az igen kevés kivételnek.

2019. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja értem. Akkor csináljak mindent úgy mint eddig, és majd lesz valaki, akivel ki tudunk bontakozni egymás előtt?
2019. aug. 3. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Igen, add önmagad és kész. Ne görcsölj rá. Majd lesz valaki, akivel minden klappol. Szerintem ha a párom előtt 100 pasival nem randiztam, akkor eggyel sem :D

2019. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg azt, hogy kik jönnek be nekik és tanulj. Ezt az add önmagad szöveget meg felejtsd is el... Ha nem vagy nyerő, akkor nem mész vele semmire. Egy anyucipicifia vagy egy társfüggő nő sem kell a legtöbb embernek, hiába adják magukat.

Az egyik válaszoló pedig keveri a 100 pasi visszautasítását azzal, hogy senkinek sem kellett.

2019. aug. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!