Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ódzkodnak a nők attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ódzkodnak a nők attól hogy megismerjenek idegeneket?

Figyelt kérdés

"Nem szeretem ha facen rámír egy idegen"

"Nem szeretem ha az utcán/metrón/egyetemen/builban/konditeremben leszólít egy idegen"

"Nem szeretem ha a gyakorin rámír egy idegen"

stb...


A probléma felvet egy kérdést, hogy akkor mégis hol a bánatban kell veletek megismerkedni lányok ? Vagy ez csak a csúnya és alacsony férfiakra vonatkozik ? Ha viszont nem, akkor miért mondjátok és írjátok ezt sokszor ? Elvégre akiket most ismertek, egyszer ők is voltak idegenek számotokra, ott mi különbözött ?



2017. okt. 30. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.
2017. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lazy Lover ***** válasza:
14%
Mert nem a menő pacek probálkozik náluk
2017. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
DEHOGYNEM szeretik! Nagyon is szeretik! Persze csak akkor szeretik na keanurívsz tipusú hapsik teszik ezt. Egyébként jajjmitképzelmagárólezaparaszthogycsakúgyrámír...
2017. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Minek az idegen? Van elég ismerősöm! Ismerősi körből jobban tudok pasizni -- legalább le lehet csekkolni a hátterét a fickónak a barátok által még mielőtt bármi komolyabba keverednék vele. Meg ha egy ismerősi körbe tartozunk akkor már eleve vannak bennünk közös pontok, közös érdeklődési kör, közös barátok, közös helyek, ahova járni szoktunk, stb. Szóval nem nulláról indul a kapcsolat.
2017. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert félelmetesek vagyunk.


Szép estét: E.T.

2017. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

velem konkrétan közölték már ismerősök, hogy amikor csak úgy rájuk köszönök az utcán, akkor összetojják magukat, mert magas pasi, nagy fekete kabátban....


há mondom jaóóóvan...-.-

nőőőők...-.-

2017. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Szeretnek idegeneket megismerni, feltéve, hogy az illető idegen jól néz ki.
2017. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Magyarán aki nagy attól félnek, aki kicsi azon meg keresztülnéznek ?
2017. okt. 30. 20:38
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt mert baromira nem abból áll a napom, hogy minden pasival jópofizzak, aki "meg akar ismerni", van ennél jobb dolgom is.

Nálam ismerkedés szempontjából facebook és internet alapból kizárva. A facebookon azért vagyok fent, hogy azokkal tartsam a kapcsolatot, akiket ténylegesen ismerek. A "szia tecesz jarunk?" meg baromira nem hiányzik. Ahogy az se, hogy rámírjon egy kép, akinek tetszik az én képem.

Ha buliban vagyok, akkor szeretném a barátaimmal jól érezni magamat, nem hiányoznak a nyomulós, fogdosós gyökerek meg részeg egyéjszakást keresők. Ha csak simán megyek az utcán, akkor valószínűleg dolgom van, nem szoktam csak úgy céltalanul bolyongani. (Mellesleg van párom, de ha nem lenne se állnék le mindenkivel ismerkedni.)

De úgy alapvetően... Miért kéne bárkivel leállni ismerkedni aki odajön? Pláne ha nem szimpatikus, vagy nem mozgat meg bennem semmit. Főleg, hogy olyan gáz dumákkal tudnak odajönni, hogy én ásnám el magamat legszivesebben. Meg ahogy írtam az időzítés baromira nem jó az esetek 90%-ában ha csak úgy leszólít valaki.

Minden páromnak eddig valamelyik ismerősöm mutatott be, mikor összefutottunk vele. Pedig nem vagyok ám valami hű de nagy baráti körrel rendelkező ember. Ez az opció azért jobb, mivel ha ismerőssel vagyok, akkor általában nincs dolgom, tehát ráérek beszélgetni. Egy másik pozitívum, hogy nem feltétlenül párkapcsolati célokkal indul az ismerkedés elsősorban. Hiszen nem ő jön oda hozzám konkrétan, hogy akar tőlem valamit, hanem beszélgetünk, aztán rájövünk, hogy amúgy tök értelmes ember akivel lehetne valami. Az sem elhanyagolható szempont, hogy van referencia. Egy normális barát meg fogja neked mondani, hogy "figyelj csak, én elég jól ismerem, jobban jársz, ha nem foglalkozol vele mert ilyen és ilyen". Ami persze nem kizáró ok feltétlenül, hiszen az én véleményem számít, de azért nem elhanyagolható.

2017. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, akkor burkoltan azt akarod beadni nekünk, hogy zavar ha egy férfi nőnek néz és annak is kezel ? Egyébként a barátaid és az ismerőseid is voltak egykor idegenek.
2017. okt. 30. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!