Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos a félelmem? Tiltsam le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelmem? Tiltsam le ezt az embert?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem a neten egy fiúval. Jókat beszélgettem vele az elmúlt pár napban. Még nem találkoztunk. Ami az elején feltűnt, hogy túl sokat írkál, kérdőre von, ha nem írok neki egyből vissza. Betudtam annak, hogy szeretne megismerni, várja az üzeneteimet, hasonlók. Most viszont arra kért, hogy mutassam meg neki, kikkel beszélgetek rajta kívül. Ez már a beteges kategória, ami később fokozódni fog és lépjek most le, vagy szerintetek ez normális, hogy erre kért? Azon akadtam ki, hogy turkálni akar az üzeneteim között. Egyelőre nem írtam neki vissza.

19/L, 20/F


2019. aug. 4. 23:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
94%
Tiltsd le.
2019. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért is kérdezem, mert holnapra terveztük a találkozót. Azon gondolkodom, hogy inkább kihagyom.
2019. aug. 4. 23:09
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem normális. Tiltsd le!
2019. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Menekülj az ilyentől mert nem normális

Tiltsd le mindenhonnan!

2019. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
+1
2019. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Én egy hétig bírtam egy ilyen "kapcsolatot", azt sem hitte el, hogy a barátnőmnél vagyok. Így hívott fel, hogy "kit tudja mit csinálsz". Amikor szakítottam vele persze én voltam a lotyó meg biztos megcsaltam. De ő persze elmehetett bulizni haverokkal, nekem barátnőzés is "biztosan férfival vagy". Hu..szóval tiltsd le.
2019. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

Gondolom arra alapoz, hogy a legtöbb csaj 8-10 fiúval is szokott "beszélgetni" aztán válogat ki lesz a megfelelő.

Ettől függetlenül elég gáz ez a viselkedés, még ha van is valóságalapja.

2019. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

A leírtak alapján, ha találkozol vele élőben is, akkor valószínűleg izgalmas életed lesz:)) Ha már időt/energiát fektetsz ebbe a srácba biztos, hogy nem fog rólad lekopni és zaklatni fog.


Ha még is akarsz vele talizni, akkor telószámot (ha eddig nem adtál) + lakcímet szerintem ne oszd meg vele.


Sok sikerert havercsaj!

2019. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
El ne menj a talalkozora!
2019. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Tiltsd le! A találkozóra meg ne menj el!
2019. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!